Jump to content

Telefoni na prodaju !


Guest

Recommended Posts

SE P800-200e (UIQ,camera 640x480,touchscreen,4096boja,kao nov,full),Siemens SX1 180e(symbian,camera 640x480,65000boja) i Samsung E700(dva ekrana,camera 640x480,65000boja 150e !!!!!

Link to comment
Share on other sites

pitam reda radi imaju li garanciju :))

posto bi mogao da nadjem kupca najverovatnije

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

kakve veze ima imaju li garanciju kad se ista ne prenosi sa jednog lica na drugo,i da imam da mu dam garanciju moze da je baci u djubre...

btw. ostao je samo E700 (150e)

Link to comment
Share on other sites

jbga e700 ne bi ni uzimao mislio sam na p800

ali nema veze imaces ti jos neku robu kao i uvek :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Imam 7610 koji trenutno koshta skoro duplo manje, shto?

kako dovodish u pitanje nesto sto te se ne tice?ko da ja pitam odakle tebi kesh za taj mob sto se spremash da uzmesh...imbecilno ;))?!?!!?

Link to comment
Share on other sites

prodao je taj fon

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Imam 7610 koji trenutno koshta skoro duplo manje, shto?

ja ne znam na chemu si ti...prvo si rekao da prodajes doticni telefon 7610...i ja sam te cak pitao za koliko pa si rekao da neces ispod 200 eura...onda si se raspitivao o istom telefonu i o tome kako moras da ga kupis...i sad ga ponovo imas...?!??!?!?!?!?...vtf...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam na chemu si ti...prvo si rekao da prodajes doticni telefon 7610...i ja sam te cak pitao za koliko pa si rekao da neces ispod 200 eura...onda si se raspitivao o istom telefonu i o tome kako moras da ga kupis...i sad ga ponovo imas...?!??!?!?!?!?...vtf...

Nisam ni na chemu...

Mislim da necu ni da ga prodajem, a kad si se ti raspitivao za cenu rekao sam ti da necu ispod 300e (sad je naravno pala cena, al' ga vishe ne prodajem).

Nikad se nisam raspitivao o tom telefonu, barem ne sa namerama da ga qpim poshto ga vec imam i super me sluzi! Ne znam kako si doshao do tog 3pa...

Link to comment
Share on other sites

aj ako ima neko neshto shanirano nek javi...:)
na ovom forumu se ne prodaje nishta shanirano.mozda poneshto shto je ispalo iz kamiona ali kradeno ne;nikako;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...