Jump to content

Zahtevnost 1.6


proka

Recommended Posts

Ooovaj... Pošto mi se je skoro stigao normalan net.. skinem ja 1.6 sa neta.. nakačim se na Beotelov server.. e sad.. ping je mali... ali mnogo mi laguje i secka.. fps pada do 20... mašina je celly@1.4, 512 sdram, ati 9000pro 64mb... da li je do podešavanja koja ja nisam video... ili ova igra traži jaču mašinu...

Hvala

SKG | Prokka

Link to comment
Share on other sites

xexe

pa pazi moze na toj masini lepo da se igra cs nema problema

jedino ako si ti lose podesio graficku itd

nema druge

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ma trebalo bi da ti radi... mada me ta graficka zbunjuje :)

nisi naveo kakav je taj net.... ako je ping mali a secka i laguje, verovatno je wireless :))) koji je govance

ako je neki drugi (tipa sbb).. cl_updaterate 80, cl_cmdrate 60, rate 20000 (nemoj neko da je pisnuo da ovo ne valjda, posto meni radi sa 128k savrseno), fps_max...

ako ne pomaze ovo.. jebem li ga..

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Pa sad masina ti i nije bas dovoljna za stalnih 99 posebno na net serveru, posebno kad je masovka :)

Ne diraj omega drajvere, veruj mi :)

Jedini savet sto ja mogu da ti dam je da u openGL sekciji drajvera oboris texture i mipmap level na high performance. Meni je uspelo da onda drzi skoro stalno 99 (a imam dosta jaci i cpu i grafiku od tebe), ali izgleda bljutavo.

I kad kazes laguje i secka... :)

Lag je do neta seckanje do kompa :)

P.S kako se potpisujes na beotelovom 1.6 serveru :) ? Kad vidis da na njemu igra f4ts0, bezi od njega taj ubiVa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...