Jump to content

Aj sad stvarno o Quake danu...


Recommended Posts

E ovako , sa obzirom da je tema odlutala u nesto sasvim trece ovde nek se javlja ko hoce stvarno da dodje .

Datum 27.II.05 nedelja

200 dinira

najmanje 20 ljudi (ako ih bude vishe ostatak kesha u nagrade [:D] )

Nas Pancevaca ima oko 5-6 dakle fali najmanje 15-14 Quakera

I prijave nek budu na ovom topiku do 25.II.05 ko dolazi sigurno jer iznajmljujemo igraonicu pa da ne pucam ja iz svog dzepa [:)] , znaci ono mozda,ne znam , videcu se racuna kao bas tako do 25 kad je potrebno da ili ne.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

pazi ne pravi se tu nikakva lista niti tur? ali ako izrazite zelju u zavisnosti ko ce se sve pojaviti mozemo napraviti tur!! nije problem dakle, q3-day ili ti przenje q3 do besvesti bice organizovano 27 u nedjeljju!!! e sad ako se pojavi veci broj ljudi od planiranog a planirano je je nekih 20-25 ljudi eee onda ce verovatno bice neki tur! a sto da ne! mi u principu iznajmljujemo celu igraonu za izivljavanjena!!!

razmesh????

Link to comment
Share on other sites

-kao prvo sisajte mnogo ste se neshto odomacili turniri za decu itd ...

-kao drugo ima ovog k-otica da savijem na dm6 ;)

-kao trece u nedelju najverovatnije pikamo call of duty jebiga hehehehe shalim se jedva chekam da se skupimo i da opikamo neki quake ;)

aj pozdrav

m@rsh@ll [xxl] hehehe

Link to comment
Share on other sites

-kao prvo ne iznajmljujete vi nego Drashko ;) mnogo ste se neshto odomacili turniri za decu itd ...

-kao drugo ima ovog k-otica da savijem na dm6 ;)

-kao trece u nedelju najverovatnije pikamo call of duty jebiga hehehehe

kao I- tjee kako moze chika drale da iznajmi igraonicu kad je igraona njegova!!! mislish da nam iznajmi meni je dex. rekao u nedjelju pa sam ja preneo dalje!! ma sisaj!!

kao II- a st se tice 6-ice evo me upravo na putu co c-a!!!! :)

kao III- jebo vas call of duty :)

kao IV- sisaj!!

Link to comment
Share on other sites

Ok nesto mi je sumljivo da ce se ovo odrzati ali ajde da vidimo konacan spisak ljudi koji bi dosli.I molio bi da se do subote najkasnije 6-7 uveceR jave ljudi koji bi sigurno 100% dosli.A ako se nas se ne skupi 20 ali neko ipak dodje ,a nema nas dovoljno da iznajmimo igraonicu nije frka , 200 kinti mu dodje 4h ali dace cika drasko jos koji sat ljudima koji su dosli iz zrenjanina bg-a i slicno , nije on "toliki" cigan [:)] .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...