Jump to content

pitanje oko fps-a


2bad

Recommended Posts

Evo ovako.Imam jedno pitanje koje me vec duze vremena muci ,naime kada se na bilo kojoj mapi baci jedno 3 ,4 do 5 smrdara (dimna bomba) i upali net_graph 1 fps padne na 10 slika ali sto je cudno nimalo nesece cak ubacimo po 6-7 botova i vidis ih kako normalno prolaze kroz taj dim ,znaci sve radi savrseno.Konf. je pravi intel na 2.8 i nvidija 6600 gt ima 512 ddr-a i dobru maticnu p.Sta se to desava?

ps

nadam se da nisam smorio ali znacilo bi mi da znam sta se desi

banovan

Link to comment
Share on other sites

a sto ste svi vi takvi burzuji pa imate take masine [:(] ... mozda nisi lepo podesio graficku... to je i mene jebalo na mom fx 5200 [;)]

Nisam burzuj radio sam da bih ga kupio .A sto se tice podesavanja graficke 1000%je dobro podesena i kao sto rekoh ne sece vec samo smanji broj a drzi 100

banovan

Link to comment
Share on other sites

Nisam burzuj radio sam da bih ga kupio .A sto se tice podesavanja graficke 1000%je dobro podesena i kao sto rekoh ne sece vec samo smanji broj a drzi 100

Chek, a shta ti onda znachi smanji ti se framerate ?

Lepo i meni je 99, a kad bacim smoke ubacim par botova pochne da se ,,spushta" fps,

ja lepo izadjem iz igre desni klik > properities > settings > advanced > nvidia 6600gt >

opengl settings [davno sam imao nvidiu pa nisam siguran da li idesh na opengl settings]

iskljuchish vertical sync [znachi always off]

Ako te opet zeza skini reforce download,

to ti je program koji sredjuje hercazu na monitoru [npr. ti dok si u desktopu imash (zavisi od monitora) oko 85hz, a kad npr udjesh u cs (ako igrash na 640x480) hercaza se smanji na 60hz [shto je ubistvo za ochi posle 4 sata]. Reforce ti lepo sredi hercazu

[shta vishe i digne je na vishe poshto u manjim rezolucijama hercaza moze da bude veca]

Ako posle svega ovoga opet opada framerate onda ili ti cs ne valja ili neshto ti smara ram memoriju [moze da bude kasperski ili norton antivirus].

Link to comment
Share on other sites

xaxa

pa taj tvoj file nema nista :)

znaci ima samo cgf u kome je jedina komanda za fps fps_max 9999 lol

ali dobro ako ti imas 200fpsa onda valja prog :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...