Jump to content

Recommended Posts

Sima, Rambo, Kiki i Dzo... Pa zar nisu osvajali sve u novije vreme? Jesu.

u poslednjih sest meseci

mojo 3

1. Tiger

2. Raven

mojo 2

1. Raven

2. Tiger

novi sad

1. Raven

2. Cile

wcg q3

1. Veske

2. Tiger

plato q3 2v2

1. Raven-Banor

2. Zeroql-Duke

plato q3 1v1

1. Raven

2. Tiger

Sima, Rambo, Kiki i Dzo ZAJEDNO imaju

jedno prvo mesto

cetri druga

Raven ima

cetri prva

jedno drugo

btw, Raven nije u reprezentaciji

Link to comment
Share on other sites

Don't call me dzo to je proslost ....

Pa pazi Raven je che a to nije za reprezentaciju znaci che i scg neide...

kratko i jasno...

Mogu da se kladim sad kad bi napravili turnir da raven nebi uspeo da pobedi ni tigera,ni simu,ni kik1-a mene manje vise posto sam tdm igrach... mada i ja sam jak [:p]

Mada kad bi gledali po turnirima ko je kolko osvoji itd...po meni mi smo kese za cuvenog sergia posto leek ja neznam svaki turnir sem ovog poslenjeg koji je uzeo 4to mesto je osvojio mislim leek je car...cak i moj ucitelj ob1 je morao zbog njega ja mislim da polomi razor boom sleng [:)]

Nemam nista protiv cHeovaca...

Link to comment
Share on other sites

To shto Raven pobedi Tigera ili Simu ponekad, jebo te, pa i ja sam Simu pobedjivao, i to iz jednostavnog razloga shto sam mu znao napamet kretanje i nachin razmishljanja.To me ne svrstava u najbolje, nek se malo igra na netu, nek se opusti medju pravim igrachima, nek oseti ping. Nece ovo lichiti na CS Forum.."A zashto ne igra "Neko" u nacionalnom timu kad on moze da pogodi dezertom kroz dvoja vrata i tri kutije lika u oko i to sve dok chachka nos i pricha sa drugarom iz vrtitja koji sedi iza njega" ;)

bgwlogo3a9xs.jpg
Link to comment
Share on other sites

Aj sad ne bih da hejtujem...

1) Ovo je Team Fuse, i kao takvi .. to nema veze sa reprezentacijom. Sima i Tiger su igrali za reprezentaciju i to admini znaju, tako da je Fuse (posle prijavljivanja) pozvan da ucestvuje.

2) Nebitno ko je sta osvajao.... igrao sam prethodnih nedelju, dve sa Tigerom, Simom, Kikijem... tdm uglavnom. Nesto sam gubio, nesto sam dobijao... uglavnom, poenta je da Raven nije izgubio ni jednom (ja sam licno video samo 1om, i to kada su igrali Sima i Sreta vs. Raven i Undertaker) tdm od njih (poslednjih nedelja)... ako cemo realno, on je trenutno najbolji (verovatno ne 1v1) tdm igrac.... A pod tim mislim da je u najboljoj formi...

- A 1v1 njega moze samo Tiger da dobije.... tj. tiger je bolji, ostali ga dobiju na user.

Od onoga sto sam video, mislim da bi najbolje sanse za neki tdm uspeh imali Raven i Kiki, ili Raven i Sima.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Pico ,Remedy pa ti u mene vere nemash .:))))

TO BMD ,svaka chast ravenu ,nema sta dechko je zasluzio ,trudi se i vezba .Ajde mi odgovori pojentu cele tvoje mrznje prema fuse-u ,dali bi bio ljubazan da nam[meni] objasnish pojentu celog topica i tvojih postova .Realno meni je stalo da igram ne da se zajebavam nego nesto da uradim .A to sto si ti iskoplekisran do bola ,to sto si ruzan u faci i po izgledu pa dok chitas ove redove se iznutra izjedash od besa to je tvoj problem,mislim koliko treba da budes jadan pa da smaras sa glupostima ,hm jadno je na koji nachin ti ubijash vreme na ovom forumu umesto da budesh komunikativan i zanimljiv ti ispadash idijot koja se krije izmedju redova .

Budi dostoja pa izlozi svoje tvrdnje pa ako si mozda u pravu povucicu svoju rech i izvinuti za uvrede .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...