Jump to content

PES4


Recommended Posts

ipak nije lose:))))

http://pes4.headoff.com/Patches%20and%20Updates.htm

ovdjen ima neshto zanimljivo da se skine

interesuje me kako izvodite najjjaci sut! kada se pritisne samo d sutiraju kao sise, a fore iz pes3 ne pale....

uostalom, skontao sam da je nemoguce na tastuturi igrati igricu kako valja. Razmisljam da nabavim pravi dzojped......koliko takav sa analognim stickovima moze da kosta?

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

A sta je obuhvaceno u patchu? Idem da ga skinem u svakom slucaju...

Ja sam navikao da pikam na tastaturi,ali kapiram da je mnogo bolje navici se na dobar game pad kad je fudbal u pitanju...jer one analogne "palice" imaju svoje funkcije u igri i mozes da izvodis stvari za koje je ovako potrebno da pritisnes 4 dugmeta na tastaturi za redom (kad hoces da uradis 360 stepeni okret dok vodis loptu) i slicno...

A dobar joy(game)pad sa analognim sranjima kosta od 1500 - 3500 (ali za 2000 moze da se uzme odlican)

Pozdrav :)

Link to comment
Share on other sites

logitech dual action oko 20e ali je vrhunski ima i boljih ali ovaj svima koji igraju sa njim prija.

jedina mana je losije izveden krstic' ali analogni je bez premca

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

logitech dual action oko 20e ali je vrhunski ima i boljih ali ovaj svima koji igraju sa  njim prija.

jedina mana je losije izveden krstic' ali analogni je bez premca

Ligitech Dual action je Dobar jer je nalik ps2 gamepad-u, ali GUBI opasno KALIBRACIJU ( znaci desni i levi analogni ) ! tako da predlazem vam XBOX gamepad. ili saitek ! toliko

P.S.Imao sam dva logitech DUAL ACTION ( ali sad su ...... ) , i sada imam XBOX gamepad i odlican je ! p0z

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

logitech dual action oko 20e ali je vrhunski ima i boljih ali ovaj svima koji igraju sa njim prija.

jedina mana je losije izveden krstic' ali analogni je bez premca

preporucujem svima da izbegavaju ovaj gamepad za pes4 i da, ako je ikako moguce, uzmu ps2 gamepad uz adapter.

d-pad je katastrofa, sa analognim je jedva igrivo, ako je potrebna extra preciznost a u pes-u jeste.

za vecinu drugih simulacija dual action je odlican, ali mu pes jednostavno ne lezi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja imam Wingmana (jedna analogna palica) i sasvim lepo radi sa PES 4

imam i sam doticni dzojped...i savrseno radi sa pesom 3 i 4...znaci lako je navici se na njega...

jel ovaj update ispravlja imena igraca i timova...ili je to neki drugi...?...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

dajte mi tacnu lokaciju glavnog patcha koji uklanja bagove...popravlja imena timova i dresove kao i imena igraca...koliko sam obavesten tezak je u zipu oko 180mb ali nikako ne mogu da ga nadjem na netu...stalno mi izbacuje neke druge patcheve...ili milion njih koji popravljaju istu gresku...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

evo ja sam uzeo pre neki dan Logitech Rumble Pad 2, ima 12 tastera, 2 palice, mnogo dobru vibraciju, isti je ko na soniju (4 tastera na prednjoj strani, 4 odozgo, palice su takodje tasteri)...odlican 2800din

taj rad, hvala

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...