Jump to content

ESL Katowice


Recommended Posts

gledao sam stream gde su pricali ovi iz nipa tacnije mogao si da ih slusas sta pricaju na ts dok traje game, boze koliko su smireni u bilo kojoj situaciji, i ono resavanje frajberga i 2-3 sekunde cutanja dok nisu skapirali da ih je ubio obojicu! 

 

Jedini minus na sve ovo, tacnije turnir, jeste to sto imam osecaj da od 16 ekipa koje su bile tu, da su samo NiP, EnVy i fnatik dorasli vrhu i da im niko fakticki nije ni prisao. TSM je namucio NiP, Na'Vi se borio koliko je mogao, starix je rekao da ce ovaj turnir odluciti o tome da li ce on ostati u ekipi, bio je slab pogotovo na de_cache, ceo turnir kad malo razmislim ne znam da li je on kriv za losu igru celog tima. 

Ostale ekipe manje vise nisu vredne pomena, Virtus.pro je takodje u vrhu, ali isto tako verujem da ce oni verovati uspeti i na nekom buducem majoru da dodju do polu finala, ali imam osecaj da im nesto nedostaje da bi uzeli bilo koji od sledecih majora, a nadam se da gresim.

 

Sve u svemu, fino, poslednja dva dana su bila najbolja

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam finale i odusevio sam se igrom oba tima, pogotovo ovaj comback od strane NiP-a. Svaka cast svim timovima, nadao sam se da ce NaVi odigrati malo bolje, kao  i C9 jer sam fan oba tima. Ocekivao sam da dodje NiP do finala jer imaju stvarno dobre igrace koji igraju dugo vremena zajedno. 

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

Tebi ako Keyd nije vredan pomena dzabe ti sve to sto si tu natrucao

Nisam ispratio sve meceve, gledao sam KeyD protiv NiP-a na de_inferno, to je valjda bio prvi mec, i bili su rastureni kao kanteri, kao terori su uzeli par rundi ali bez obzira na rezultat 16-9, mislim da je NiP sve u svemu bio mnogo jaci sto su i sami igraci keyd-a potvrdili. Nisam uspeo da odgledam njihovu partiju protiv CLG-a, znam da su dobili 16-8, od CLG sam mnogo vise ocekivao ali CLG je bio potpuno pogubljen na de_mirage, koji inace ako pratis NA vazi za jednu od najjacih ekipa na toj mapi(par dana pre katowica, mozda nedelju/dve, dobili su na mirage-u i Cloud9 a i Liquid, mozda i njihove najvece konkurente u NA zajedno sa eLevate i sta ja znam). NiP je isto tako online imao problema i to bas Allu kad je krenuo da igra za njih, izgubili su u istom danu de_mirage i od EnVyUs, a i od fnatic-a, ne znam da li se secas kad je fnatic vratio kao teror posle nekog nenormalnog vodjstva nipa od nekih 14-8 kao kanteri na de_mirage. Iako je sve to online, CLG je tu trebao mnogo vise da pokaze, tako da sve ukupno imam osecaj kao da je KeyD potpuno zasluzeno prosao dalje za razliku od CLG-a koji je osim comeback-a na de_nuke koja i jeste mapa za tako nesto(manje vise, NiP vs TSM je bio suprotnost tako necega) mapa gde dolazi do takvih  comeback-ova.

 

Sto se tice KeyD-a, osim Fallen-a koji je igrao dobro sa AWPom, za razliku od MLG-a ove godine, treba napomenuti boltz-a koji je izmedju ostalog bio u top3 ajmera za day 2, gde su igrali bo3 sa virtus pro-om tako da je to bas veliki rezultat. Bas mi je upalo za oko kako je na de_overpass lupao po 2 glave na eko rundama sa p250. 

 

To je to sto se tice KeyD-a. Ako mislis da je ono sto je ptr rekao istina da ce oni uskoro biti u top5 ili top10 ekipa u svetu, ja mislim da nije upravu, no to ce vreme pokazati. U svakom slucaju, mislim da su FalleN i boltz pokazali da bi mogli da igraju bez problema u evropskim timovima. Tesko da Brazil kao i Vox mogu mnogo da napreduju s obzirom na scene koje imaju. Do duse cini mi se i da je Australijska scena mnogo jaca od Brazilske tako da je stvarno istina da ove ekipe ne mogu 100% da znaju gde su bez da dodju da bootcampuju ranije pred turnir. 

 

Stize Gfinity za nedelju dana, pa cemo videti sta se biti!

  • Downvote (-1) 8
Link to comment
Share on other sites

 i ono resavanje frajberga i 2-3 sekunde cutanja dok nisu skapirali da ih je ubio obojicu! 

 

 

 

Hint : nije bilo 2-3 sekunde cutanja vec su morali da igraju na push2talk da ne bi konstantno culi komentatore i publiku , drali su se "nice" iste milistotinke nakon sto je ubio drugog lika. Nema potrebe da kucas wall of text ako nemas pojma o cemu pricas. nhf

^.^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...