Jump to content

Da li se planira uskoro neki CS:GO lan turnir ?


luka888

Recommended Posts

Tesko. Ja sam hteo da organizujem jedan, i dodam iz svog dzepa barem 100e od rodjendana kako bi timovi dobili sto vise, mora neki kes da ide i igraonici. Raspitao se kod ljudi sto inace organizuju, dobio odgovor da je to uvek ista ekipa koju cini malo ljudi i da drugi ni ne organizuju e sad da li zbog toga sto ne zele ili ono sto sam dobio kao odgovor da se samo njima veruje i da su ostali neozbiljni, ne znam. 

Ja verujem da bih mogao da organizujem tako nesto ali je pre svega tesko naci prostor tacnije igraonicu za tako nesto. Deluje da je lakse tako nesto uraditi u Kragujevcu nego u Beogradu. 

Licno BG-a radi, GamePub ima odlicne uslove ali oni to mogu da organizuju kao i do sada sa sve sponzorima poput jednog steelseries-a. KGB, kompovi su takva rupa ili sam ja stekao los utisak posle par odlazaka ali mislim da nije mesto za cs:go turnir. Sensei igraonica ima 15-20racunara, juric sad tamo organizuje turnir u 1.6, ne znam koliko su dobri kompovi da bi se igrao cs:go, fps je valjda oko 150. 

Jedina igraonica koja stvarno ima odlicne uslove u smislu 144hz(ne znam da li gp ima ovakve monitore) i gde stvarno dobro radi CS verujem da je potpuno nezainteresovana(3dcafe) za ovako nesto jer je igraonica puna veci deo dana, mi koji smo tu par godina ne mozemo da sednemo svako drugo vece od rezervacija. Poenta je da njima mojih 150-300e za to organizovanje nece promeniti nista, niti im treba neka reklama. Opet napominjem da sa njima nisam pricao o ovako necemu.

Zasto ovo pisem? Zato sto se kao i ti pitam isto i voleo bih da ih je vise, jer ni na jednom nisam bio a proslo ih je par... Zato sto sam ja hteo da organizujem jedan ali jednostavno tesko je naci uslove ili ja nisam kompetentan za tako nesto, verovatno necu ni saznati. Ako neko ovo procita i veruje drugacije, ima mogucnosti slobodno neka me kontaktira nije mi zao ni da se iscimam ni da dam dinar iz svog dzepa.

I ako je moguce naravno, GamePub da uskoro napravi opet turnir posto to izgleda kao jedina opcija, Kragujevac ne racunam jer tamo ni nema sansu da ode neko random poput nas.

Edited by lancemi3d
  • Downvote (-1) 8
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...