Jump to content

Potrebni Standin-ovi


Yahoo

Recommended Posts

Pozz kao sto sam naslov kaze potrebni standinovi za neke sledece "ozbiljnije turnire" da odma objasnim zasto navodnici ..navodnici su da poznatiji srpski igrace kojih ima na ovom forumu ne pomisle slucajno da sam arogant ili ko zna sta i da ne pisu razna sranja jer ne verujem da sam to jos zasluzio kao ni devilinho il kako se god je potpisan..Pa da se vratimo nazad..

 

Mi smo samo dvojica u timu pa uvek koristimo uvek standin-ove (poljake, s kojim ne mozemo da napravimo tim jer kao sto sam rekao su iz poljske i bilo bi jako tesko organizovati sve to za lanove i nase ortake srbe koje znamo ali koji ne mogu da se joinuju sto zbog ne dostatka vremena sto zbog skill razlike medju nama..

 

Mi smo trenutno u 5k-5.5k range-u tako da trazimo donekle iste igrace

 

Pa dakle kako su Poljaci sad usli u ozbiljnije starladder vode nemaju toliko vremena za nas pa je to razlog zasto sam posetio forum u potrazi za novom krvlju jel da ..

 

Dosli smo prilicno lagano dok nekih solidnih rezultata i ligama i turnirima sa 382 osobe koje su nam pomogle ,standinovali pa procenjujemo da ce biti sad dosta teze opstajati u ligama poput jdl div 3 sa mnogobrojnim standinovima..a i igramo playoff za ovaj lan qualifer 

 

pa sad plan nam je da uspomoc nekih igraca koji se prijave tako sto ce me addovati na steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198058940122/da sa nekim slicnim nama i napravimo konkretan 5man tim..

 

Nas dvojica igramo prva dva role-a tako da svi ostali su pozeljni Pozz

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pozdrav opet... izgleda da nema ovde onih kojih mi trazimo niti onih kojih traze nas al ae sta me kosta da update ovaj post..Naime idalje su nam potrebni igraci, usli smo u jdl league div3 i kvalifikovali smo se za NethereSports lan u maju,nismo uspeli da se kvalifikujemo za semi pro starladder sto je malo zalosno al eto..

rolovi su skoro svi pozeljni osim mid-a pozz 

Link to comment
Share on other sites

to je prvi qualifer ..mi smo igrali oba..izgubili smo bezveze u prvom qualiferu u cetvrtfinalu draft nas sjebo a onda je i 20tog bio i drugi manji qualifer koji smo uspeli da prodjemo..predpostavljam da admini nisu hteli da se cimaju da objavljaju vest o tome :P team name na je full g pozz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...