Jump to content

ESEC 2014 i Srbija na njemu?


Glly

Recommended Posts

ko će predvoditi Srbiju u ESEC 2014 kao menadžer tima a kojih deset igrača bi moglo da se nađe u reprezentaciji? Kao malu pomoć izdvajamo Vam desetoricu koji su prošle godine branili boje Srbije na ovom prestižnom takmičenju.

 

 

http://e-frag.net/v2/blog/ko-ce-igrati-za-srbiju-na-esec-2014/#sthash.VsaDsJGI.dpuf

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Нек Касад склопи екипу и нек им буде шести човек у сваком мечу и доноси одлуке, да се узму било која петорица јер су сви ту негде по квалитету и да једном у животу играју ако екипа... С тим да не би морали да размишљају и воде рачуна ни о чему осим о свом делу у поставци..



И баталите троловање Ланчемија, барем у једном топику.

Edited by Шоми илити SpC
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

ti batali da ga branis u svakom jebenom topiku kad izaziva da bude tovaren

Ja nemam pojma ko je on, niti me briga, niti me briga sto njega licno trolujete, ali ako se svaki normalan topic o bilo cemu pretvara u diskusiju o njemu a ne o onome za sta je namenjeno, u cemu je svrha tih tema onda? Imate u spam sekciji prostor za trolovanje i napravite tamo topic za pljuvanje i onda do mile volje.

Neka moderatori brisu postove i dele warnove svima, pa se naucite redu, gde, sta i kako..

Edit : A i ti Milance, koji djavo ulazis u dublju diskusiju kad vidis da je svima do jaja da te jebu?!

Edited by Шоми илити SpC

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

@somi

 

pa pogledaj jebeno ko je prvi kreno da smara sada, on pa mu hogar odgovara i onda masa krece sa tovarom

 

da se on ne debilise ne bi ga masa ni prozivala, tako da ono.. ja ga nikad nisam tovario, ne verujem ni da cu ubuduce, ali svaki njegov komentar je beskoristan i uglavnom zasluzuje da ga jebu :D

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ма свестан сам ја да он то тражи (надамо се несвесно), само кажем да није место никаквом препуцавању у темама које нису за то предвиђене.

Нек' неки модератор реагује и побрише спамове и нек' остане само тема таква каква треба да буде..

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 3

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...