Jump to content

Extra Toshiba tablet, tastatura i oklop za iPad, gitarsko pojacalo.


FreeStyler>GT-R

Recommended Posts

1.Toshiba AT300SE-101, 16gb, IPS, Tegra3
 
Kupljen 15.07.2013. u Comtrade-u, u garanciji do 15.07.2015. Kutija, pisana garancija, racun, punjac, usb kabel.
 
Tablet u je u odlicnom stanju, ekran bukvalno kao nov, na ledjima par sitnih ogrebotinica od ostavljanja na sto, celokupno stanje 9/10. 
Update-ovan na android 4.2 fabricki.
 
Moguca proba kod mene u stanu da se uverite u ispravnost uredjaja. Dajem i licne podatke radi Vase dodatne sigurnosti pored pisane garancije. .
 
Cena:175eu fixno. Odlican tablet za ovu sumu novca s obzirom na hardver u njemu i sam rad tableta..Nov je oko 250-260eu, mislim da je cena i vise nego korektna.
 
 
2.Zagg Folio, oklop i tastatura za iPad u jednom.Dolazi u svojoj originalnoj kutiji, knjizice, kabel za punjenje itd.Funkcionise preko bluetooth-a.Tastatura ima svoju bateriju koja se puni putem usb kabela, baterija traje bas jako dugo, recimo da sam je punio svakih mesec dana ako ne i redje.
 
Ovaj oklop je po meni nesto najbolje sto sam video i koristio za iPad.Nivo zastite je fantastican.Pored toga mogucnost koriscenja tastature na iPadu, koja ima dosta precica za sam iOS pretvara iPad skoro u laptop.Sam iPad u oklopu moze da se postavi (zaglavi u predvidjeno mesto) da stoji upravno kao ekran kod laptopa.Oklop je carbon varijanta, crne boje sa texturom.Stanje je solidno.Moj bivsi iPad je u njemu proveo 90% vremena od godinu i po dana.
 
Test :
 
 
U video snimku na datoj stranici je prikazan identican primerak koji i ja prodajem, znaci identican kao na snimku..
 
Cena 30eu fixno, skladno stanju mislim da je korektna, nov oklop je 100eu na samom sajtu proizvodjaca, i pored toga jako retko je dostupan u carbon varijanti.

Saljem slike na e-mail zainteresovanima.
 
 
3.Gitarsko pojacalo Laney LX35R
 
U perfektnom stanju, izuzetno malo koristeno(zadnjih pola godine se ni ne koristi, kupljeno je drugo pojacalo). Prvi i jedini vlasnik. Staro dve godine, kupljeno u Mitros Music-u i placeno 22.000rsd.99% vremena provelo u sobi, svega par puta izneseno iz stana.
 
Detaljno ocisceno i sredjeno. Pre postavljanja oglasa servisirano i utegnuto.
 
Pojacalo bez ikakve mane ili slicnog, dajem radnu garanciju mesec dana!
 
Takodje i svoje licne podatke da prepisete. Naravno moguca je proba kod mene kuci, sa mojom ili Vasom gitarom, svejedno.
 
Slike su originalne, tj. od pojacala koje je na prodaju!
 
Cena:120eu 
 
Uz pojacalo dolazi naponski kabel i korisnicko uputsvo.
 
 
 
Karakteristike: 
 
Power RMS: 30 Watts
Inputs: 1x Jack
Channels: 2 (Clean and Distortion)
Equalisation: Global Bass, Mid and Treble
Reverb: Yes
Line Out: No
Footswitch: FS2 (Not Included)
Speaker connections: 1x Jack (4 Ohms External)
FX Loop(s): No
Drivers: 1x10" Custom Driver
Cabinet Design: Black metal corners, gloss metal grille and rubber feet
Master Effects Level Controls: No
Effects: No
Headphone Socket: Yes
CD Input: Yes (Phono)
Kick Proof Metal Grill: Yes
Weight: 12.25 Kg
Dimensions: Width 403 x Height 368 x Depth 278
 
 
Novi Sad licno kod mene kuci ili eventualno slanje kurirskom sluzbom.
 
Kontakt na PM ili na 062/250-999, Minja
Edited by Minja_Minja

Guild Wars[MOJO] aka Flash In The Night

Dota[Copavci] aka 3L3M3N7

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...