Jump to content

LDLC.com osvojio fnatic FragOut League 3


Recommended Posts

940x0_crop-80.jpg

 

 

LDLC.com, ekipa iz Francuske, osvojila je ovaj turnir pobedom protiv mousesports-a rezultatom 3:0 (19-17 de_train, 16-12 de_mirage) ! Oni su dosli iz upper bracket-a u finale pa su automatski vec imali jednu mapu za sebe!

LDLC.com je upravo u finaly upper bracket-a igrao protiv mousesports-a, i tu ih takodje porazio sa 2:0 u mapama, a priliku za osvetu u finalu lower bracketa mousesports je stekao pobedom nad ekipom fnatic, ali ni u drugom okrsaju nisu uspeli da pobede LDLC.com!

Prva ekipa je osvojila 1.200$, dok je mousesports uzeo polovinu te sume!

 

fnatic FragOut League Season 3 final standings:

1. fr.gif LDLC.com - $1,200
2. de.gif mousesports - $600
3. se.gif fnatic - $200
4. fr.gif Clan-Mystik
5-6. se.gif LGB
5-6. ua.gif HellRaisers
7-8. dk.gif 3DMAX
7-8. no.gif H2k

 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Ne mrzi me da pisem, ponekad neko diskutuje o nekom turniru ovde, i slicno, na ovom forumu ima i drugih stvari koje se mogu naci na drugim sajtovima, valjda je fazon da se diskutuje, pa makar bilo i par ljudi, retko ko uopste prica o cs:go-u ovde, pogotovo niko ne prica o 1.6, ovaj forum je malo mrtav ako mene pitas, jedino se o GamePub pisalo i eventualno kad se organizuje neki turnir, prijave, podrska i slicno...

Niko mi do sada nije rekao da to ne radim, ako neki moderator/admin misli da je ovo nepotrebno neka me obavesti i prestacu, radim ovo jer me ne mrzi, ne zbog ne znam ni ja cega :)

Edited by lancemi3d
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

relano. obzirom da se na ovom podforumu uglavnom sve svede na to čiji je kurac veći, kao i to da li kobrica više favorizuje bugare ili mađare, postovi mladog milana predstavljaju osveženje pa makar bili i parafraza vesti sa drugih sajtova.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...