Jump to content

[NS]iPad 3, 32gb wi-fi, dosta odlicne iPad opreme, Samsung s3 bukvalno


FreeStyler>GT-R

Recommended Posts

1.iPad 3, 32gb, white (bela) verzija, wi-fi, Retina display.Tacna oznaka modela je a1416.
 
Prvi i jedini vlasnik.Kupljen pre godinu i po dana u kanadi.Od prvog dana je stavljen zagg invisible shield na ekran, koji se drzao do danas kada sam ga skinuo da se uverim u kakvom stanju je ekran.Ekran je bukvalno nov, bez ijedne najmanje tackice ili ogrebotinice, ima onaj specifican odsjaj novog uredjaja .
iPad je sve vreme proveo u zagg folio oklopu, koji ujedno poseduje i tastaturu.Bolja zastita ne verujem da postoji za iPad.Oklop prodajem odvojeno ili zajedno sa iPad-om.Navescu ga kao posebnu stavku.
Stanje 10/10.Nigde nema nikakvih ogrebotinica, nije ispadao ili bilo sta slicno.Uz njega dolazi original usb kabel, punjac, i knjizice, kutiju nemam.
 
Kupac je dobrosao da dodje kod mene u stan, sedne i uz kafu/sok detaljno pregleda i istestira uredjaj.Naravno dajem radnu garanciju po dogovoru, kao i svoje licne podatke da prepisite, cisto radi Vase sigurnosti.Takodje, dajem licnu garanciju da uredjaj nikada nije otvaran ili popravljan!Prodaje se iz razloga sto je kupljen asus transformer tf-701t.
 
Cena za sam iPad bi bila 320eu.Ako uz iPad zelite nesto od dodatne zastite navedeno nize u oglasu, pritom bih dao blagi popust.
 
 
2.Apple smart cover, takodje kupljen u kanadi.Original, zapakovan u kutiji sa svim papirima itd, bukvalno stavljen na iPad i odmah spakovan nazad u kutiju.Plave boje, poliuretan je u pitanju, nije koza.Ocu se nije svidela boja, tako da nije ni koristen..
 
Cena 30eu, vidim da je kod nas nov 50eu.Mislim da je cena i vise nego korektna.
 
 
3.Zagg Folio, oklop i tastatura za iPad u jednom.Dolazi u svojoj originalnoj kutiji, knjizice, kabel za punjenje itd.Funkcionise preko bluetooth-a.Tastatura ima svoju bateriju koja se puni putem usb kabela, baterija traje bas jako dugo, recimo da sam je punio svakih mesec dana ako ne i redje.
Ovaj oklop je po meni nesto najbolje sto sam video i koristio za iPad.Nivo zastite je fantastican.Pored toga mogucnost koriscenja tastature na iPadu, koja ima dosta precica za sam IOS pretvara iPad skoro u laptop.Sam iPad u oklopu moze da se postavi (zaglavi u predvidjeno mesto) da stoji upravno kao ekran kod laptopa.Oklop je carbon varijanta, crne boje sa texturom.Stanje je solidno.iPad je u njemu proveo 95% vremena.
 
 
U video snimku na datoj stranici je prikazan identican primerak koji i ja prodajem, znaci identican kao na snimku..
 
Cena 50eu, skladno stanju mislim da je korektna, nov oklop je 100eu na samom sajtu proizvodjaca, i pored toga jako retko je dostupan u carbon varijanti.
 
 
 
4.Griffin Outfit, plasticna ledja, tj oklop za iPad 2,3,4.Nekoristen, kutiju nemam.Dark smoke verzija, znaci providno crna.Sama ledja(oklop) idu odlicno i kompatibilna su sa koriscenjem smart covera u isto vreme.
 
 
Cena 20eu.
 
 
5.Belkin Pro Tri-Fold iPad Case with Stand for iPad 2, iPad 3rd and 4th gen.
Crna verzija, kozna futrola je u pitanju.Koristena par puta, mogao bih reci i nova.
 
 
Cena:30eu.
 
 
6.Samsung Galaxy s3 16gb beli.
 
Telefon je bukvalno nov, koristen 4h.Naime, uzeto je 4 samsunga s3 na firmu, medjutim jedan je visak i stoji u kutiji skuplja prasinu.
Full pakovanje, kutija, knjizice, neraspakovane slusalice, mislim da ni punjac nije raspakovan.Nema nikakvog traga koriscenja.
Telefon je uzet u Telenoru, i u garanciji je kod njih jos vise od godinu i po dana.Pretpostavljam da je zakljucan na telenor, nisam proveravao.Nije problem ni da se otkljuca da bude sim free.
 
Cena:280eu. Znam da kod preprodavaca ima za 280-290eu neotpakovan, ali sa 6 meseci garancije na ''softver''...?Ako Vam je to pouzdanija varijanta nego 2 godine telenorove garancije(roaming tacnije, generalni uvoznik samsunga) onda zaobidijite moj oglas.
 
 
Da napomenem jos jednom, sve sto prodajem je licno koristeno i sve je u stanju kakvom je napisano.Najmanji je problem da dodjete, probate, uverite se itd..
 
 
Kontakt na PM ili na 062/250-999, Minja.
 
iPad i s3 ne bih slao, nego iskljucivo licno preuzimanje kod mene kuci u Novom Sadu, ostalo iz oglasa moze da se salje o trosku kupca.
Edited by Minja_Minja

Guild Wars[MOJO] aka Flash In The Night

Dota[Copavci] aka 3L3M3N7

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...