Jump to content

Igraci za cm


Kmmpower

Recommended Posts

Kao sto naslov kaze,trazim igrace koji bi igrali cm,obavezno je imati skype/ts3,da poznaju cm sistem i imaju iskustva(pick,ban,da znaju da igraju poziciju koju igraju),.Dosadilo mi je smaranje po pubu,a i ne volim da igram  sa random likovima. Odigrao sam do sada brdo cm-ova i podosta turnira(online),tako da ako ima neki stack ljudi koji igraju neka me dodaju.Takodje ako nekome treba igrac za neki malo ozbiljniji klan neka me doda.  http://steamcommunity.com/id/milank1989
Poz vidimo se ingame :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Hteo sam da naglasim da win rate nema mnogo veze sa procentom. Ja na procenat gledam kao na neki pokazatelj koji svasta kaze a nista ne govori, if you know what i mean. Citao sam dosta o tome kako funkcionise mmr na dev forumu tako da ne govorim bezveze.

 

Popularno je verovanje da svi gube zbog nekog drugog, nekog rusa debila, feedera, nooba kako vec. To je klinacko razmisljanje. Sam sistem mmra je sasvim fino uradjen da te uparuje sa igracima priblizne klase( skladno sa tvojim trenutnim skillom). Setite se samo keca i kako se tada igrao pub najcesce... Isti oni koji su tada rejdzovali na svaku provokaciju danas flejmuju kad krenu lose da igraju(a to je obicno jer igraju dotu po ceo dan pa i ne kapiraju koliko sakuju u datom trenutku, ovo kazem iz licnog iskustva) i krive preglupi volvo, mmr i ruse. 

Primer ako su prepuni serveri kao ovih dana:

ako tim1 ima 5 igraca sa elom 3350,3300,3100,2700,2550 drugi tim ce imati ukupan elo isti. Elo raste ili pada iz partije u partiju i shodno sa tim te uparuje za matchmaking. Jeste idealno da svi imaju 3k ali bi que onda trajao dosta duze.

 

Jebiga tako je kako je, klinci ce pre ili kasnije nauciti da gube pa ce onda doci novi klinci itd. Ali ako sebe cenis da igras dobro, retko kad ce ti zapadati ti klinci/balvani.

 

My 2 cents.

  • Upvote (+1) 1

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Slazem se... Svakom se desi ubiju ga a on onda udari flame, nema wardova, nema kurira, gde je stun, "vidi gde je lik" itd. Sto je neko losiji vise ce mu drugi biti krivi. Ne dao bog da neko prizna da je los. :)

Mislim zasto win/lose nije bas potpuni pokazatelj jer to sto ja mogu da udjem sa drugarom low lvl (normal recimo po sadasnjem sistemu) i da nas on ubaci u taj normaln rating i da se to zavrsi komicno igrajuci protiv ljudi koji misa drze prvi put u rukama i jer su videli hashtag #dotayologogo pa im zanimljivo... Mislim, tako svako moze da budzi win/lose.

 

Ali ako igras solo kao sto si rekao, igra se trudi da te ubaci u tvoj rating nivo pa ako si bolji od toga vise ces dobijati etc.

Nije isto (kao i za tmm) da li imas +100 pobeda na normal rating ili na very high.. Mada trenutno inhouse partije su jedine normalne partije koje se igraju.

 

Samo sam hteo da kazem da ipak ako trazis ozbiljan tmm tim ili cm mod ekipu moras bar da imas pozitivan win/rate. Negativan znaci da nisi dobar ni onoliko koliko igra misli.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mora da znaci. Opet ti kazem, vidjao sam profesionalne igrace sa 49% koje ja cenim mnogo vise od nekih sa 90%. Valjda su vec uveli da mozes da iskljucis da ti se vidi broj odigranih partija/lvl/commends(stavis friends only), pa nece dolaziti do situacija da od pocetka partije bude "u ward, go bot, shitface how u die 3 times noobs, u gonna feed, HAHA THERE IT GOES AGAIN FEEDER" iako je on tih tri puta zginuo da bi keri preziveo. Ako si zapao sa nekim u partiju to je brale sto ste priblizni po skilu i to je to.

 

No komprendo ovo #dotayologogo? Jel to nesto na moj racun:D Meni je taj yoloswag meme urnebesan jos od prvog klipa sa wd-om.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

LOL nemam pojma kako si zakljucio da je povezano sa tobom. Hahahahah sorry. Ne znam ni o kok mem-u pricas. xD

Ma mislio sam onaj fazon waaaaa  cuo sam za "DOTA" haaajde da igraaaamooo. Zamisli prosecnog igraca lol-a (7-9 godina) e na to. xD

 

 

Ja pravo da ti kazem nisam vidjao profi igrace sa 49%. Doduse ja dotu igram u 3 meseca, a ozbiljno tek mesec ipo.

U honu se to lepo znalo, iznad 65% na 500 partija ili si crap. :)

Link to comment
Share on other sites

E pa to je upravo ono sto ja zelim da dota izbegne, jednostavno bi stvorilo previse rejdza i ultimativno bi unistilo gameplay .http://dotabuff.com/players tu moze da se vidi samo par njih sa niskim winrate-om a mos misliti kolko ima onih sto nisu povezali akaunt sa dotabuffom. Ono, kapiram da je lepo videti da dobijas 90% partija ali opet to je vise neki egotrip u doti, jer realno gledano niko ne moze da bude tolko dobar:)

 

Eve ti ga na meme:). Uzivaj u doti i zaboravi na hon;)



Prespamovao sam topik koji nema veze sa ovim al jebiga, da dodam jos nesto

 Mislim zasto win/lose nije bas potpuni pokazatelj jer to sto ja mogu da udjem sa drugarom low lvl (normal recimo po sadasnjem sistemu) i da nas on ubaci u taj normaln rating i da se to zavrsi komicno igrajuci protiv ljudi koji misa drze prvi put u rukama 

E pazi meni su najzanimljivije partije kad znam da sam najbolji u timu(drugim recima da igram sa buljasima:)) a to se desava jednom u nikad tipa kad server zajebavaju ili je iz nekog drugog razloga que dug. Onda uzmem sacekam da svi pickuju, uzmem sta nam fali a to najcesce bude suport i izigravam kapitena:). Lepim recima "can we please go gank, can we do rosh, push tower guys please" je cudo sta mos da uradis! Posle par lepih reci krenu da slusaju:) Jedino je bedak ako izgubis, onda ti jebu majku:D

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nisam bio dugo na ruru, mnogo ste ispisali... Uglavnom se slazem sa Riddle-om, ne znam sta bih dodao, a da on vec nije predhodno rekao, jedino ovo za pro igrace. Fora je sto pro igraci igraju mm da se opuste, cesto trolluju (i sa pikovanjem i igrom) i cesto igraju sa irl drugarima u stacku, koji su naravno mnogo losiji od njih. Tako da njihov win procenat nije toliko relevantan kad je u pitanju mm.
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...