Jump to content

DOTA 2 Online Cup #1


m1Los

Recommended Posts

Ukratko...radi se o online turniru koji bih se igrao 5/6/7 aprila (grupna faza) i 12/13 aprila (knockout faza). Uplata po ekipi je 1500 RSD ili 300 RSD po igracu (sto mislimo da nije puno). Prva nagrada ce biti 16.000 RSD, dok ce druga nagrada biti 6.000 RSD. Broj ekipa ce biti ogranican na 16 (zelimo da vidimo kako ce se narod odazvati na ovo). Ako bude sve ok i kup prodje u najbolje redu, planiramo vec sledeceg meseca da napravimo istu stvar samo sa 24 ili mozda cak 32 ekipe da budu u opticaju.

Vise i detaljnije informacije na: www.dota2srbija.net

Pozzz!

Edited by k0SAN

www.senseyeesports.com

Link to comment
Share on other sites

Pa sta god da ti kazem ti ces i dalje sumnjati. Mogu da ti kazem samo da nam je ovo prvi turnir i stvarno niko nema nameru nikoga da zavrne za pare niti bilo sta tome slicno. Jel ti nesto znaci da poznajem g0g1-a ili Gordana (davno jos dok sam igrao kantere i nisam ni znao da on igrao dotu)? Razumem sto se raspitujes i normalno je skroz. Ja se secam da je pre sigurno 4-5 godina jedan lik zove se groovy napravio online turnir ili nesto slicno u cs-u u saradnji sa kgb-om odazvale se ekstra ekipe i obecao pare i opremu i na kraju nista od toga. Ispalio masu i niko nista nije znao o njemu. Odluci kako mislis da treba. Moje je da ti sto bolje objasni i pojasnim ono sto te zanima (naravno da nisu neka glupa i besmislena pitanja).   pOz 

www.senseyeesports.com

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Iskreno,bio sam na vasem prvom online turniru, na drugom nisam bio jer tima nemam. al davati nekom pa i 300din po coveku a nemati sigurnost u ulozene pare je pod znakom pitanja i onog ko organizuje i onog ko ucestvuje. ko nama garantuje da necete da sturnete u nepoznato kroz pustinju nevadu? najbolje bi bilo da prvo organizujete lan turnir negde u igraoni (jer ce se pare videti uzivo,i mala je verovatnoca doci do skripanja patika).. jeste da vam nece biti toliko ekipa koliko ocekujete na online turniru ali realnost je da cete u lanu imati vise nego online jer vam nece puno ljudi verovati. kada napravite 1 lan,2,pa kad vam ucesnici rasire pricu kako je ok,i kako postujete to,onda ce se automatski i to prosiriti. nadam se da cete razmisliti o tome ako ne reci mi kako ocekujes 12 prijavljenih ekipa? znam i ja baba kuranu eno je jos snajperise komsije hedovnim 10x optickim zoom-om sa 13og sprata u bloku 45 al to ne znaci nista,treba nam crno na belo. zato budi konkretan i spikaj.

Link to comment
Share on other sites

Razumem te sta pricas i potpuno je normalno. Ukratko...mozda se nesto organizuje na leto u matrixu u NS-u. Ali mozda... Jer jednostavno nemam vremena, i vidim da je ovo propala investicija jer masa ocigledno nije zainteresovana jbg. Izgleda da ce mo se drzati free dota 2 turnira pa neka se igra cisto radi igre. Po meni je najbitnije da se uvek nesto desava ili u "najblizoj" buducnosti jer ce masi onda biti zanimljivo da se takmice. A ne 1 lan turnir godisnje i eventualno 1 online liga. U svakom slucaju hvala na postu, od pomoci je ;)

www.senseyeesports.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...