Jump to content

I5 komp, I7 laptop


micairvas

Recommended Posts

1. Desktop komp, specifikacija:

Intel I5 2500k

Cooler Master Hyper 212+

Gigabyte Z68x-UD5-B3, vrhunska ploca

8gb ddr3 1600 Mhz, Mushkin Blackline (2x4gb)

Asus EAH6850 1gb ddr5

hd WD blue 320gb 7200rpm

chieftec cft 700w, modularno

nzxt kuciste (ne znam koja je tacna oznaka, kuciste je tesko i kvalitetno)

dvd-rw

Ploca je pod garancijom jos oko godinu i po dana, placena 28.000din,racun garancija, memorija je pod garancijom 5g, grafika je pod garancijom ostvarivom preko mene jos oko 1g. Na ostale komponente dajem radnu garanciju koliko je potrebno, da se uverite da sve radi kako treba.

Cpu je birani primerak, na prethodnoj asus ploci overklokovan je na 5ghz bez problema, cisto da se vidi domet, potom je vracen na default vrednosti na kojim je radio 99,9% vremena biggrin.gif

cena za racunar je 520e, eventualno dolazi u obzir zamena za slabiji racunar uz doplatu (u zameni racunar cenim 550e).

2.Laptop Asus N71JQ

i7 720QM(1.60GHz), turbo mode 2,8Ghz

ekran 17.3" HD Led, 1600x900

6gb DDR3 1333

500GB HDD 7200rpm

Ati Radeon HD5730 1gb ddr3

baterija 2h

Laptop je u jako dobrom stanju, skoro kao nov. Full pack, kutija uputstva.

Laptop je star oko godinu dana, nije pod garancijom jer dobijen u nekoj kompenzaciji,nije mnogo koriscen.....

cena 580e

Ne znam da postavim slike laptopa i racunara :D, tako da zainteresovanima po zahtevu mogu poslati slike na mail.

Kontakt PM.

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem, sta je sad ovde neralno,glupo, smesno i sta vec. Kupljen je od coveka sa benchmark foruma koji testira procesore za Intel i mnogi ljudi uzimaju procesore od njega. Konkretno ovaj je radio stabilno na 5ghz, pri dozvoljenim voltazama i temperaturama,uzeo sam ga jer sam mislio da cu imati potrebe za tim,medjutim stojao je na def frekvenciji sve vreme, u ostalom da se razumete znali bi da je procesor stavka koja nikad ne crkava, tako da i da je stojao 200% vremena na toj frekvenciji nista mu ne bi bilo.

Sve u svemu zaboravite da sam to napisao. I ovako procesor cenim isto kao i da je neki regularan primerak.

Racunar je rezervisan u svakom slucaju, a moderator moze da izbrise oglas jer je smesno kakve balavurdije i komentara ovde ima, pa ne bih da se cimam....

  • Downvote (-1) 5
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...