Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

normalno da glupi grobar hoce da nauci da vozi bord,jer je BORD ZA PICKE!

prvi put da se slazem sa preglupim ciganom!

AE

ali salu na stranu, zasto je bord za picke?

to sam par puta procitao na ruru, a nisam nikad isao na zimovanje pa ne znam da ocenim sam!

jedino sto znam je da je bord teze nauciti da VOZIS LOL, ozbiljniji su padovi i povrede pri padu jelte i jos milion stvari, dok sam za skije cuo da ti treba prepodne da bi ih nauci, naravno pod uslovom da nisi stanko (citaj: drvo), tako da su skijasi picke!

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

jedino sto znam je da je bord teze nauciti da VOZIS LOL, ozbiljniji su padovi i povrede pri padu jelte i jos milion stvari, dok sam za skije cuo da ti treba prepodne da bi ih nauci, naravno pod uslovom da nisi stanko (citaj: drvo), tako da su skijasi picke!

al' se nalupeta, svaka ti cast. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

jedino sto znam je da je bord teze nauciti da VOZIS LOL, ozbiljniji su padovi i povrede pri padu jelte i jos milion stvari, dok sam za skije cuo da ti treba prepodne da bi ih nauci, naravno pod uslovom da nisi stanko (citaj: drvo), tako da su skijasi picke!

Lakše je da naučiš osnove na skijama, ali je masterovanje teže.

Padovi na dasci su mnogo češći (jer imaš samo jednu ivicu sa kojom si u kontaktu sa površinom) i manje opsani od skijaških, i to iz dva razloga: Krećeš se sporije, i noge su ti čvrsto vezane za jednu podlogu.

Link to comment
Share on other sites

ali salu na stranu, zasto je bord za picke?

zato što je u kontekstu oruđa za ovladavanje planinom inferioran u odnosu na skije, a početkom devedesetih popularizovan marketinškim putem kako bi se ublažio pad prodaje skija usled stagnacije tehnologije i opadanja popularnosti ski sportova.

mislim, nadam se da nisam rekao ništa novo i kontroverzno, čim vidite da se uz neki proizvod prodaje i LAJFSTAJL, jasno je da je don drejper umešao prste :D

što se učenja tiče, ja mislim da je lakše dostići neki podnošljiv nivo (u smislu da ne budeš prespor i da možeš da ideš i na strmije staze) na bordu nego na skijama, ali nisam merodavan jer nisam probao bord. a nije ni kali merodavan, tako ne znam šta se javlja :D

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam, hteo sam da kazem da su oba car, a da je stvar ukusa sta ces voziti. Ja bih preporucio bord, ribe se loze na bord. Malo se skijas, posle jebes. Win win

Recimo ovde svi skijaju od fazon 5 godina, svake godine idu dva puta na planne, i ono, zadnji put kad smo isli na ski vikend rekli su mi nauci skije, lakse je nego bord.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...