Jump to content

Kupujem telefon


Astora

Recommended Posts

Uzecu u obzir taj telefon,ali smo ti i ja pricali ranije moj telefon + 2.000 dinara..Uzecu u obzir ovu raniju ponudu

Ako imas nesto za moj telefon + 4.000 dinara ubaci fotku telefona za ovu cifru

U medjuvremenu sacekacu jos veceras i sutra sa ponudama (ako ih bude)

Link to comment
Share on other sites

Ma ne zelim burazeru da dajem +3 .000 dinara za telefon u koji moze samo VIP kartica,meni takav telefon iskreno NE TREBA.Prvo je bio dogovor 2.000 dinara sada 3.000 dinara,sada i ne zelim taj telefon.Ja sam sad bio u prodavnici telefona"Spile" u Indjiji i daju mi Nokiu N97 za moj telefon + 4.000 dinara,telefon je upravo sada kod mene i u ekstra je stanju i mogu sve kartice u taj telefon,coveka znam i dao mi je telefon da ga isprobam..Izadji sa nekom ponudom ili cu zaista uzeti ovu Nokiu N97 i zavrsavam posao !

Link to comment
Share on other sites

buraz nije dogovor na 2k to je bila tvoja ponuda. tvoja nokija je matora moz da bude u kakvom god hoces stanju i u svemu je slabija od lg. ja imam i garanciju i sve od njega,al nbt ti to vec znas. dekodiranje ti je 500 din, meni to nije trebalo tako da nisam ni dekodirao. kom treba zna se postupak. mogu da ti smanjim na 2800 i to je to od mene. dzabe da ti dam ne mogu,mene to kosta mnogo vise.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ma jok,ne zelim uopste da se maltretiram oko takvih stvari..

Moze lock topic-a...Kupio sam Nokiu N97 !

eh da,ja sam nudio 1.500 dinara za LG Bali,ti si trazio 2.000 dinara i telefon za LG Bali

Buraz za LG BALI ti trazim doplatu 2k ,a mogu da ti dam samsung pink s5230 - glava za glavu! Izaberi sta zelis pa da se izdogovaramo. na poslu sam do 12h veceras a slikacu ti LG bali nije problem u dobrom je stanju.

eto i dokaz,nije bitno,pazario sam telefon..Hvala na tvom vremenu drugar :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...