Jump to content

Telenor nesporazum


Recommended Posts

pre tipa pola godine meni crkne fon uzet preko telenora i posto mi nije neophodan odnesem ga tek pre nekih mesec dana na servis. Oni uredno vrate telefon sa servisa i kazu mi da ne moze da se popravi ali da je odobrena zamena za jedan od 2 modela, od toga je za jedan potrebna doplata 2k. Odem ti ja posle dve nedelje (mrzelo me ranije) sa 2 hiljade da uzmem taj telefon i oni mi kazu da je doplata 6k. Na moje pitanje kako bre 6k kad me je covek lepo nazvao i rekao 2k dobijem odgovor "pa cene su se promenile, da si dosao isti dan dobio bi ga za 2k". Potom pitam kakve veze ima kad cu ja da pokupim telefon, ako mi je recena jedna cena valjda tolika treba i da bude, ako me vec niste obavestili za promenu, i oni mi kazu pisi reklamaciju. Ja sam sve to uredno napisao, cekam da mi odgovore bla bla bla truc.

to je ukratko prica. Sad, ono sto mene zanima je: Oni su duzni da mi obezbede adekvatnu zamenu za moj telefon, ali jel mogu ja da kazem to za mene nije adekvatna zamena, ocu da raskinem ugovor sa vama, ili moram da uzmem to sto mi nude. Da napomeneme da oni meni nude po karakteristikama bolji telefon, ali sta ako ga ja prosto ne zelim?

I da, jel imaju oni uopsta prava da mi traze doplatu. Mislim kontam da ne mogu ni to, ali me mrzelo da se raspravljam sa njima zbog 2k

Edited by Shoocky
Link to comment
Share on other sites

Kakva doplata treba da ti daju telefon bez obzira na sve, drugaru je crkao mini usb na fonu nije mogao da ga puni ( telenor one touch ) dali su mu prvo nokiu onu xpress music novu neotvorenu da koristi dok mu ovaj ne poprave, na kraju nisu mogli da mu poprave i dalii su mu huawei ( valjda se tako pise ) ovaj najnoviji telefon. Bolji je od ovog sto je imao.

A i ti Gari sta te je mrzelo da odes po fon, a i trebao si pod br. 1 da odmah odes ( ili u narednih nedelju dana da prikazes na garanciju fon ), morao si odmah sve obaviti sada ce te drkati i ako su sva prava na tvojoj strani, overi ugovor sto si potpisao sa njima sta piseu stavkama ako se desi nesto slicno.

Inace telenor je shit moj buraz ima onaj usb internet ono je ( 1200 din ) mesecno, to je najvece govno od interneta sto sam ja u zivotu video imam anji protok od 56k modema.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...