Jump to content

PITANJE


juricM

Recommended Posts

u kgb-u je fps na dm-u oko 60-70,radi gore nego kod mene gajbi :))))))) tako da tesko da dok ne promene kompove u kgb ista bude od toga :)

a cs go igra je perfekcija :)))) samo zaista moras imati dobar komp da bi mogao da radis bunny,jer kad ti reze na 50fps ne mozes ni da se kreces ni da pomeras misa kako treba :) a kamoli pucas nesto ozbiljnije :) o rafalu da ni ne pomisljam :)

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

stvarno ne vidim zasto bi neka cs 1.6 zajednica u srbiji odustala od cs 1.6 zato sto su tamo f0rest i kompanija presli na cs go zbog para...

99% igraca u srbiji nije igralo protiv tih ekipa te nije, tako da to zaista ne menja stvar... mislim ako igram protiv pere, a ako mika predje na cs go, opet cu da igram protiv pere... slazem se da malo ljudi igra kanter, ali ono cekajte da pocne zima, pa da vidimo koliko nas je ostalo :)) ipak je bilo leto, pocele obaveze, manje se igra kanter... eto nabacite taj turnir za mesec-dva dana, neki jaci turnir u decembru kao sto si jure najavljivao, i igrace ljudi i dalje...

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Realno kakvo oprastanje?

Napravi taj "oprostajni" turnir pa opet postavi pitanje ovde i opet ce svi isti ljudi da ti kazu da zele da igraju.

Ako su se najjace ekipe na svetu prebacile na cs:go ne moramo i mi obicni smrtnici koji igramo cs iz zadovoljstva a ne zbog kinte.

Kakav god turnir bio,oprostajni ili ne R5 dolazi i to verovatno u novom random sastavu. Pozpoz :)

The Creator.Teacher of the World.

Link to comment
Share on other sites

ovo je prilika da Srbija bude najbolja u cs-u,kad svi prestanu da igraju 1.6 mi cemo da sabijamo :)

Хахахха, реално, још кад виде колико је Јурић успешан има да му дају да организује ПанАмерички ВЦГ 2015е :)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

CS:GOvno je privukao toliku paznju zato sto ga reklamiraju na sve strane, zato sto prave turnire od 1.600.000$ za godinu dana i tako ta sranja, zato sto je mocni Hiton napravio "NiP" pa su se svi primili. Da su takvu reklamu stavili za AngryBirds svi bi presli sa 1.6 na to nazalost.

Zasto bi nas boleo kurac za sve to? Ionako nijedna ekipa iz Srbije nikad ne bi bila na pro nivou. 80% ljudi nema komp da podrzi CS:GO, zasto ne bismo igrali 1.6 jos neko vreme? Jednom mesecno da ima turnir u Srbiji doslo bi svaki put bar 16-24 ekipe. Vecina ljudi hoce da igra CS:GO da bi 'poceli ispocetka' u nadi da ce biti najbolji u Srbiji - corava posla. Pricamo kako je CS 1.6 mrtav u Srbiji a niko nema uslova da igra CS:GO? Genijalno! Igrica je tesko sranje, uvreda za "Counter-Strike" ime. Trebalo je da je nazovu "Call of Honor:Duty of Source" ili slicno :DD.

Nadam se da ovo nece biti "oprostajni" turnir i da ce ih biti jos, jer je to i dalje najveci komjuniti u Srbiji i uvek je do jaja bleja na turnirima :D

Shocks for the President! Imas + :) (TammY)

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Nerazumem sto bi pravio OPROSTAJNI cs 1.6 turnir?

kad ti na svakom turniru koji si organizovo imao si preko 20 ekipa sto je ekstra za tur..

Prvi put kad organizujes i prijavi se 4-5 ekipa kazes to je to kraj je i onda ide OPROSTAJNI sad stvarno nevidim svrhu kad ga i dalje ljudi vole i rado dolaze

na turnire.. a tur svakako treba da organizujes ali ne OPROSTAJNI..

Link to comment
Share on other sites

Vecina ljudi hoce da igra CS:GO da bi 'poceli ispocetka' u nadi da ce biti najbolji u Srbiji - corava posla.

that !

kakvo bre oprastanje, ko zeli nek igra cs:go al nek se igra i cs :) poslednji tur 24 ekipe, nzm sto su svi umislili da se 1.6 gasi...

SUBE says: kaze mi sad keva ti si moja promasena investicija

ja kazem mama pa nisam icu ja nagodinu u ns da prcam neke novosadjanke :D

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ako se neko trudi da bude turnira i da se igrica igra i dalje, onda sam to ja.

Ali zadnja 2 turnira takve muke imam da skupim ekipe da je to strasno. Pokusavam da udovoljim da svi igraju i na kraju mi uvek fale ekipe, jer nemaju para za ucesce. Najgore mi je kad napisem ko prvi uplati igra a ima 16 slotova na primer i prijavilo mi se 24 ekipe.

Jako je tesko da ce turnira biti svakih mesec dva, ja znam da posle ovog mog "oprostajnog" turnira cu biti u mogucnosti da napravim samo jedan eventualno i to je to.

"IT'S NOT JUST A SIMPLE GAME" i to svi znamo, ali ljudi realnost je realnost!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...