Jump to content

Srbi javite se...


Paxde

Recommended Posts

Assyx char name ; Dosadno mi mnogo nisam igrao dosta dugo arena partneri - gone.

Pomoci cu oko Arene ako treba imam 2.8k exp ,ex r1,gladiator w/e..! Samo bacite PM ovde/ingame kad sam online..!

Takodje mi treba personal healer..Nek bude nas covek..Pravim movie i otvaram srs yt channel..ovo je moj prvi video

http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=167423

Edited by Ivan :)
Link to comment
Share on other sites

jel to bese bio onaj bugarin enha! nema leba od wowa vise, do tog nivoa da sam prestao da pamtim u poslednje vreme kad mi istice meseca pretplata koju sam naravno placao goldom/rafom , dok je u udarnim vremenima to bilo mereno u minute i sekunde da uplatim i koji dan ranije da slucajno ne istekne pescani sat

igras bezveze ili postoji plan

Link to comment
Share on other sites

jel to bese bio onaj bugarin enha! nema leba od wowa vise, do tog nivoa da sam prestao da pamtim u poslednje vreme kad mi istice meseca pretplata koju sam naravno placao goldom/rafom , dok je u udarnim vremenima to bilo mereno u minute i sekunde da uplatim i koji dan ranije da slucajno ne istekne pescani sat

igras bezveze ili postoji plan

Nema poente igrati ozbiljno WoW atm..Tako da uglavnom igram neki faceroll 3 dps i slicno ..Previse ljudi je quit ,na svim serverima se prodaje boost/rbg rating itd tako da je ladder/ceo pvp sistem potpuno unisten..dva aktivna servera je takodje problem - Outland i Stormscale..Ali igram kako ne ! I da sto se game time tice..ranije je bila kriza 10 dana ranije "sta ces raditi sta ces raditi"

I taj enha je bio toliko retardiran da je to neopisivo ;D si popravio net - secam se i par rageova sto se tice neta..!

Trenutno pravim PvP ret Movie sa svakom klasom ,snimam razne stvari :P

na kom si serveru

Edited by Ivan :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...