Jump to content

Turnir u EDGE 15.7.2012


Recommended Posts

E izgleda da nije sutra nego sledece subote :D ali kupujem slot za turnir u edzu placam i vise ako treba :D

Tebra idem sa devojkom u kusadasi 15-og , ako 'oces mozemo se dogovorimo da mi platis taj angazman I dobijas slot za ovaj I za naredni :D

Salim se , mozemo se dogovorimo nije greed ;)

Link to comment
Share on other sites

aha znaci vi iz "organizacije", znaci postoji organizacija necega samo je pitanje kada :D

21.07.2012. je turnir za 8 ekipa koje su platile turnir, koj je pozvanog tipa, znaci ekipe koje su ISPOD VASEG nivoa, koje su izrazile zelju da se napravi bar jedan takav turnir. Jedan je jednom rekao " kad ce biti turnir bez ovih nasih jakih ekipa da i mi mozemo da igramo taj Counter - Strike " i eto napravljen je. Od ovog turnira 2x mozda i vise mesecno ce se odrzavati turnir od 8 ekipa u istoj igraonici pa cete vi VELIKE ekipe moci da dodjete dal u mixu ili sa svojom ekipom da uzmete pare. Ako bas morate na ovaj turnir da dodjete dobicete slot za 10k iskreno moja ekipa nece igrati pa cete dobiti slot od nas ako bas MORATE da igrate ovaj turnir, Al mislim da posto ste " iskusni i jaki igraci " razumeces sta zelim da kazem :)

Link to comment
Share on other sites

21.07.2012. je turnir za 8 ekipa koje su platile turnir, koj je pozvanog tipa, znaci ekipe koje su ISPOD VASEG nivoa, koje su izrazile zelju da se napravi bar jedan takav turnir. Jedan je jednom rekao " kad ce biti turnir bez ovih nasih jakih ekipa da i mi mozemo da igramo taj Counter - Strike " i eto napravljen je. Od ovog turnira 2x mozda i vise mesecno ce se odrzavati turnir od 8 ekipa u istoj igraonici pa cete vi VELIKE ekipe moci da dodjete dal u mixu ili sa svojom ekipom da uzmete pare. Ako bas morate na ovaj turnir da dodjete dobicete slot za 10k iskreno moja ekipa nece igrati pa cete dobiti slot od nas ako bas MORATE da igrate ovaj turnir, Al mislim da posto ste " iskusni i jaki igraci " razumeces sta zelim da kazem :)

Vidis kako znas da ni mi nismo toliko strasni, mozemo lagano da se uklopimo sa njima, promenicemo tag i nickove i to je to ako predstavlja bas toliki problem :)

Nadam se da ces im objasniti, ako ne budes mogao sam, ima vas dosta iz organizaciji pa cete se snaci, verujem ja u vas :)

A slot cemo naci, ne moras da nam ti prodajes, opusteno igrajte vi :)

Link to comment
Share on other sites

21.07.2012. je turnir za 8 ekipa koje su platile turnir, koj je pozvanog tipa, znaci ekipe koje su ISPOD VASEG nivoa, koje su izrazile zelju da se napravi bar jedan takav turnir. Jedan je jednom rekao " kad ce biti turnir bez ovih nasih jakih ekipa da i mi mozemo da igramo taj Counter - Strike " i eto napravljen je. Od ovog turnira 2x mozda i vise mesecno ce se odrzavati turnir od 8 ekipa u istoj igraonici pa cete vi VELIKE ekipe moci da dodjete dal u mixu ili sa svojom ekipom da uzmete pare. Ako bas morate na ovaj turnir da dodjete dobicete slot za 10k iskreno moja ekipa nece igrati pa cete dobiti slot od nas ako bas MORATE da igrate ovaj turnir, Al mislim da posto ste " iskusni i jaki igraci " razumeces sta zelim da kazem :)

a zasto je onda tvoja ekipa najjaca na turniru? :D opusteno sine igramo turnire po 24 sata za duplo vise para, a jbg teska vremena dosla mora da se skupljaju pare za crne dane tako da vidimo se tamo :D

Link to comment
Share on other sites

nemam snage vas konane majke mi :D

a i dosta ste se mucili na defjuzu u grupama iskreno mnogo bi bilo za jedan BGD da to uradi i na EDGE-u :)

Ja mislim da mozemo da se nosimo sa tim jos uvek, kapiram da se isplati jer na kraju izlazimo kao pobednici teske grupe :D, mak1 moze da napise nesto vezano za grupe. :tf:

Jos ti i reklamiram turnir...

Edited by BGDoNLINE egzekut0r
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da mozemo da se nosimo sa tim jos uvek, kapiram da se isplati jer na kraju izlazimo kao pobednici teske grupe :D, mak1 moze da napise nesto vezano za grupe. :tf:

Jos ti i reklamiram turnir...

najjace sam grupe odigrao na besu :D

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

ma svaka vama cast za win osto sam da vas gledam do kraja al to nema veze sa ovim turom :D ovaj turnir ce proci bez vas posle ovog tura cak planiram i mak1-a da zovem jer je on prvi biceps zemuna :D

Ja i egze spremamo veliko iznenadjenje turnira cak ni organizator ne zna o cemu se radi :tf:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...