Jump to content

Recommended Posts

Pozz momci.

Ja sam Pavle Veljkovic aka RUN.atheistP,elvaP jedan od najboljih humana trenutno u Srbiji.. Obracam vam se zato sto Warcraft 3 pg umire u Srbiji(nije samo Srbija slusaj)

pa povodom toga sam hteo da vam predlozim ako ste za da organizujemo svi neki lan turnir kako bismo malo popularizovali i oziveli ovu fantasticu igricu u nasoj zemlji koja je sve vise i vise u senki dote..

Voleo bih da cujem valje misljenje o ovome i ako ste za da odradimo to.

Pozz

http://www.wcreplays.com/replay.php?m=ViewAll&f%5Bplayer%5D=run..atheistP&f%5Bsection%5D=&f%5Bsubmitter%5D=&f%5Bevent%5D=&f%5BratingGt%5D=&f%5Bmap%5D=&f%5Bversion%5D=&f%5BwinRace%5D=&f%5BgameType%5D=

http://www.wcreplays.com/replay.php?m=ViewAll&f%5Bplayer%5D=run.atheistP&f%5Bsection%5D=&f%5Bsubmitter%5D=&f%5Bevent%5D=&f%5BratingGt%5D=&f%5Bmap%5D=&f%5Bversion%5D=&f%5BwinRace%5D=&f%5BgameType%5D=

Link to comment
Share on other sites

Po mom misljenju nije rec o doti,vec o sc2 ,wow i D3 kao i LOL. U svakom slucaju slazem se da ova igra zasluzuje mnogo vise i cenim da opusteno mozemo napraviti OFF line za minimum 20 igraca.Druzenje, dobre partije, klopa pice ,prvi i drugi uzimaju nesto kesa i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Izvinite ali od ovog nema.nista. Dok nam je scena bila aktivna moglo je da se skupi dosta ljudi za lan ali sad apsolutno vise niko ne igra. Tj niko bitan. Za sc2 se jedva skupi 10ak ljudi a ima aktivnih preko 100 igraca u srbiji. Gl sa inicijativom ali ozivljavanje igre koja je prosla nije moguce po meni, i ja mrzim dotu ali trenutno ce za istu biti visetruko vece interesovanje.

Edited by ZeRoX`

~~

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je igrici dosao kraj sto se i vidi, ne moze se igrati 20 godina aktivno, ne verujem da ce ti doci vise od 10 ljudi na turnir

sada se u Srbiji najvise igra Lol i SC2(ne znam stanje u CS-u), pa s toga mislim da bi trebalo organizovati turnire iz tih igara, ako uopste ima pomoci srpskoj e-sport sceni :D

Edited by SrdjanO
Link to comment
Share on other sites

Izvinite ali od ovog nema.nista. Dok nam je scena bila aktivna moglo je da se skupi dosta ljudi za lan ali sad apsolutno vise niko ne igra. Tj niko bitan. Za sc2 se jedva skupi 10ak ljudi a ima aktivnih preko 100 igraca u srbiji. Gl sa inicijativom ali ozivljavanje igre koja je prosla nije moguce po meni, i ja mrzim dotu ali trenutno ce za istu biti visetruko vece interesovanje.

Jako se dobro secam tih godina kada su bili vrlo aktuelni turniri u wc3 tipa 2003-eca,jer sam i sam bio organizator dva uspesna turnira u Zrenjaninu.Isto tako, se jako dobro secam likova kao sto si ti.Bili su non stop negativni po pitanju organizacije istih.Jedini problem u celoj prici je da neko "uzme" organizaciju na sebe.Znaci cista odgovornost i cimanje.Takvih likova vise nema.Slazem se da je igrica daleko od onoga sto je nekad bila,ali tvrdim da mozemo da okupimo 15-20 ljubitelja koji bi opalili par partija u lanu.

Link to comment
Share on other sites

Jako se dobro secam tih godina kada su bili vrlo aktuelni turniri u wc3 tipa 2003-eca,jer sam i sam bio organizator dva uspesna turnira u Zrenjaninu.Isto tako, se jako dobro secam likova kao sto si ti.Bili su non stop negativni po pitanju organizacije istih.Jedini problem u celoj prici je da neko "uzme" organizaciju na sebe.Znaci cista odgovornost i cimanje.Takvih likova vise nema.Slazem se da je igrica daleko od onoga sto je nekad bila,ali tvrdim da mozemo da okupimo 15-20 ljubitelja koji bi opalili par partija u lanu.

Gresis, nisam nikad bio negativan po tom pitanju sem sad kad igrica maltene vise ne postoji. Mislim ako uspete svaka cast samo kazem da cisto sumnjam. Bio sam verovatno na svim lanovima u tftu i znam i kako ide organizacija,i znam da ako ti ovde potvrdi 10 ljudi da ce na dan turnira doci dvoje. Online tur bi mozda bio bolji ali toliko malo ljudi igra da je i to pitanje

~~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...