Jump to content

Legend of Grimrock


Al Bundy

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vrh igra! Savrsena tezina, nije suvise teska a ni laka. Prelepa grafika, jednostavan interface. Na trenutke pomalo creepy atmosfera, cuju su stvorenja iza zidova i slicno. Presao sam dva nivoa, za sad nema neku pricu sem onog sto serviraju na pocetku igre.

"There is no such thing as innocence, only degrees of guilt."

Link to comment
Share on other sites

Tek sam uzeo da igram ali onaj momenat

kad naletis na grupu od 4 legionara i onda izmesana osecanja odusevljenja, nevere i straha jer kroz glavu krece "Nevera!!!" "WAAAT!!! Rokaju se jedan na jedan u zavisnosti od pozicije?!" "AOE!! AOE!! Gorite u pravednoj vatri moga gneva!!!!" "Nema vise energije!!! Gde je koplje, kod koga je u inventaru koplje!!!"

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

jel ima neka posebno korist od rogua? tj jel treba za neki lockpick i sl? ili takvih stvari nema? ps. to jest da li cu za nesto biti uskracen ako izbacim rogua:)

ja cu da krenem danas popodne da igram, pa bih izbacio rogue sem ako mi ne treba za lockpick ili neku drugu specificnost:)

poceo bih mozda i heavy 3xmage i 1x figter moza....

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Do sad, rogue je govno, izbaci ga slobodno, nema lockpickova i slicno, ja sam se jako zajebao sto sam ga pickovao, mozda posto sam budzio bow samo, a bow-a nigde, trenutno mi rogue sluzi da baca shurikene i bode kopljem otpozadi sa mizernim dmgom.

Ne znam koliko je pametno da stavis maga napred.

Da pocinjem opet a mrzi me sve opet da prelazim tako da necu, stavio bih: human warrior, minotaur warrior, i dva lizzard(ili kako vec, oni koji imaju bonus na willpower) magea. Jedan warrior sword, drugi mace ili axe i udri. Jedan mage fire, drugi ice i przi/ledi.

E i mene su ti legionari iznabadali prvi put. :D

Usao u neku sobu, nagazio na neki switch, zatvori se kapija iza mene i legionari izasli iz zidova.Ubise me k'o pacova.

Zato sam im spremio taktiku kod narednog pokusaja!

Za sad je odlicna igra.

Mislim da ne misli na te legionare, nego na 4 legionara koji stoje u formaciji kao sto ti stojis sa svojim pajtosima)

A legionari su sprdnja, postoje neki mali govnari koji pljuju nekakva govna koji skidaju pun kurac dmga, doduse lako se ubiju, ali ne daj boze da te pljunu) Mada meni je licno frka najveca bila kada sam bio sa 3 pauka i jednoj prostoriji, izuli su me ko nista.

Edited by BISS
Link to comment
Share on other sites

Da, provalio sam posle na koje misli.Na drugom levelu sam naleteo na dve grupe tih legionara.

Je l' ima neka fora za brze kastovanje spellova, ili svaki put moram desni klik na maga, pa da izkombinujem spell (okej, kapiram, rp fazon - "izgovaras" pravi redosled reci), nego ono, da ih "bindujem" na jedan klik i da rostiljam? :P

Cemu sluzi kompas?Osim sto mu se strelica vrti i pokazuje neki pravac, nije ko da ne mogu da otvorim mapu...

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Random, ako te usere odradi nesto od toga.

Kompas je za old school, ali razmazen sam da igram sad tako :D

Magije, mora da su planirali nesto-nesto u vezi sa tim, makar gde ce da pamti one pronadjene, ovako ja zapisujem note po mapi :D

Sta znam, meni lopov sluzi za pull plus da omeksa metu, jes da nema spear mastery ali 35 critical iz vedra neba je super.

Tip:

Skacite u rupe, ima da se iznenadite. Poceo sam ponovo samo zbog toga.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bow nasao u nekoj secret sobi na level 2.I koristim obicne strele, dobro je sto ostanu posle killova, pa ih samo uzmes nazad.

Na level 3 sam imao gomilu paukova, upao u neku rupu i nasao neki puzzle chamber sa neki braceletom koji daje 50 poison resistance. :tf:

Jedan minotaur warrior je Bog, a drugi umirao od paukova ko lud.

2 minotaur warriora napred - Mace i Axe, Missile weapons Rogue i Fire/Ice mage pozadi.

*I bedak, kao i obicno, pun sam Air/Earth spellova, imam samo 1 fire i ice. :tf:

A sto se tice rupa, provalio sam da ima goodies unutra kad sam slucajno upao u par komada. :tf:

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Crossbow i treasure 2/7 lokacija.

Crossbow je u secretu na trecem nivou, gore desno na mapi otprilike, secret vodi na cetvrti nivo i pun je zelenih slimova, da li je bio iza njih ili pre ne secam se. Tamo ces takodje naci treasure 2/7 :)

"There is no such thing as innocence, only degrees of guilt."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...