Jump to content

freq


Recommended Posts

Иди тамо где подешаваш фреквенцију и опцијама монитора, и штиклирај да ти не показује модове које не препознаје монитор..

Мсм, тешко да је преко 60 херца, ретко који сем ових Самсунга 2233RZ имају преко, а они су сада скоро 300е (не пратим цене, али то му дође то отприлике)..

Каква ти је слика када ставиш на 60? Је л' тада фул скрин или?

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi ja do juce nisam znao uopste za freq podesavanja, to jest video sam ali nisam znao da je za monitor, meni to ni ne treba da budem iskren jer mi i bez toga odlicno radi kanter, al' ako ce mi raditi "mnogo bolje" sa 75 kao sto neki ljudi kazu hteo sam da pokusam :) Tako da nije problem, hvala u svakom slucaju :)

www.sk-gaming.com/member/lukans

Link to comment
Share on other sites

Imao si odgovor u temi pored, - "Ako imas ATI graficku i Windows XP, skini ovo http://www.pagehosti...f/download.html i tu namesti hercazu na rezoluciji na kojoj igras CS, a ako imas nVidia graficku, idi na nVidia control panel i u delu Change Resolution klikni dole na dugme Customize i tu isto na rezoluciji na kojoj igras CS podesi zeljenu hercazu. "

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi ja do juce nisam znao uopste za freq podesavanja, to jest video sam ali nisam znao da je za monitor, meni to ni ne treba da budem iskren jer mi i bez toga odlicno radi kanter, al' ako ce mi raditi "mnogo bolje" sa 75 kao sto neki ljudi kazu hteo sam da pokusam :) Tako da nije problem, hvala u svakom slucaju :)

Пази, игрица не може да користи више него што твој монитор подржава.. Осетна разлика је између 60 и 120 херца, али ти у сваком случају игрица користи максимално.. Ја те -freq опције не користим, јер нема сврхе укуцавати их..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Пази, игрица не може да користи више него што твој монитор подржава.. Осетна разлика је између 60 и 120 херца, али ти у сваком случају игрица користи максимално.. Ја те -freq опције не користим, јер нема сврхе укуцавати их..

Postoji ono sto pise na papiru specifikacije, a postoji i ono sto stvarno tvoj monitor moze. Osetna je razlika i izmedju 60Hz i 75 Hz i to dosta, i ima svrhe ukucavati -freq :)

@topic uradi ovo gore sto sam napisao, i trebalo bi jedan od dva nacina da ti resi problem.

Link to comment
Share on other sites

Postoji ono sto pise na papiru specifikacije, a postoji i ono sto stvarno tvoj monitor moze. Osetna je razlika i izmedju 60Hz i 75 Hz i to dosta, i ima svrhe ukucavati -freq :)

Знам да је осетна разлика, међутим ретко који монитор те величине има 75Hz. А и да укуцам то, ја свеједно не могу да натерам монитор да ради на већој фреквенцији него што он то може. Ако укуцам ту погрешну вредност, односно, ако ту није исто као и у његовим подешавањима добићу мутну слику и ништа нисам урадио онда :)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

au sine, ti umesto da okacis oznaku monitora, ti pises kako si ga kupio pre pola godine i da je kostao 250e...

Pa ja da znam koja je oznaka postavio bih, nisam kreten, al' fora neam pojma koja je oznaka pa sam odprilike rekao to da ne misle likovi koji pokusavaju da mi pomognu da se radi o onom debelom monitoru od pre 10 godina i da sam ga nasao ispred zgrade...

@tema resio sam, hvala svima

Edited by lukans

www.sk-gaming.com/member/lukans

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pa ja da znam koja je oznaka postavio bih, nisam kreten, al' fora neam pojma koja je oznaka pa sam odprilike rekao to da ne misle likovi koji pokusavaju da mi pomognu da se radi o onom debelom monitoru od pre 10 godina i da sam ga nasao ispred zgrade...

@tema resio sam, hvala svima

taj od pre 10 god ispred zgrade gura na 120hz bez prob

cisto da znas :tf:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...