Jump to content

Koji Mousepad Uzeti


Recommended Posts

Pozdrav momci :)

Nisam svracao na ovaj deo foruma, ali me muci jedna stvar i kapiram da samo Vi mozete da mi pomognete ;)

Igram Counter Strike Source, kako kad, igra koja mi ubije dosadu u bilo kom momentu, nista profesionalno, vecina me zna da igram i da se bavim drugim igrama, ali gajim ljubav neku prema gaming opremi. I trenutni problem koji imam je Mousepad.

Jedno 3 godine sam koristio Nova eSport Killer II - http://www.esportnov...id=45&Itemid=70

Jednostavno je obozavam valjda zbog materijala.

Medjutim 21 vek :P I zelim sto vecu podlogu, a obzirom da sam koristio od iste firme ovu i da sam prezadovoljan kupio sam njihov Overslide III, koji je bio super jedno 2 meseca dok jednostavno nije krenula da se haba sto je jedan veliki minus :(

Nova Overslide III - http://www.esportnova.com/index.php?option=com_content&task=view&id=95&Itemid=173

Zelim da uzmem neku podlogu, koja ima gumu ispod, da mi se ne savija kao Steelseries QCK. mislim da moze da se srola.

Ne zelim metalnu podlogu, zelim vec neki lep materijal al da na vrhu nije cloth. Ko je koristio Nova Killer II ili video nekad njihovu podlogu i zna o kom materijalu govorim, ako zna na sta mislim neka me usmeri koju alternativu imam da kupim.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

koji mis imas ?

a ja nzm da li postoji gora podloga od ove nove,ja kad sam pazario logitech g3 dobio sam ovu nova podlogu iz njega igrao jedno mesec dana dok nisam shvatio koliko mi je podloga pojela glajdere i ono sad na bilo kojoj podlozi koci mis sacuvaj boze,al zato na dvetu tipa mahagoni prelakiran radi ko lud :P

Edited by SHMEKER
Link to comment
Share on other sites

Ма узми неку QcK+ Limited и то је то, оне су комбинације платно и гума, + нису толико савитљиве као обичне QcK

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Kolko to kupi znoj kad ti se znoje ruke ? :P Ja tripujem da ce to da propadne vremenom, zbog tecnosti :P

Неће да пропадне временом од тога, него од трења.. На нпр имам На'Ви и тамо где је жуто ми је поцрнело малтене од трења мишем.. Да л' се глајдери мртви отиру, не знам.. Али што се тиче упијања зноја, мсм да ти је та ставка крајње небитна :)

a onda najbolje da uzmes qck heavy nju kad savijes bije kao pendrek koliko je debela :D

Ма не ту обичну, на њој ласерски мишеви зајебавају јер је обично платно, а и скупља је скоро сома динара јеботе :)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Takodje i meni se prlja na sredini jer tu najvise idem misem, crno mi je, ali je operem i kao nova GG.

Чиме переш то ? Ја се све зентам да оперем да се не поцепа, или откуд знам шта год може да јој се деси..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

mlaka voda i malo sapunice natrljas rukom,e sad kad sam ja imao qck fnatic ja sam nju prao sipam fary odozgo i sundjerom sa glatkom porvsinom i cepaj :D i moras dobro da isperes,i onda malo gore materijal bude drugacije par dana kao da je kontrol i onda se sve posle vrati u normalu :)

Link to comment
Share on other sites

mlaka voda i malo sapunice natrljas rukom,e sad kad sam ja imao qck fnatic ja sam nju prao sipam fary odozgo i sundjerom sa glatkom porvsinom i cepaj :D i moras dobro da isperes,i onda malo gore materijal bude drugacije par dana kao da je kontrol i onda se sve posle vrati u normalu :)

Рецимо да ћу то пробати када ово црнило крене баш да ми боде очи, овако ми је некако несигурно :D

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Рецимо да ћу то пробати када ово црнило крене баш да ми боде очи, овако ми је некако несигурно :D

Slobodno operi nemas sta da brines . Ja perem podlogu na svake 2 nedelje. Feri ili Mer i sundjerom istrljam ,posle samo lepo isperes, osusis i udri :)

Link to comment
Share on other sites

tebrana po svom ukusu totalno...sve se u sustini svodi na isto...

ali iz ovoga sto sam procitao poslusaj smekera uzmi Qck+ mass i nes se pokajati.

Ja sam je imao i zamenio za Tajlandjanku,isti je kurac cak mi je bolja bila debela.

E da i ako zelis kontrol kontaktiraj me imam rejzerovu polovnusu u odlicnom stanju dacu ti za sicu.

Edited by djape_sedmica

fire.jpg

Link to comment
Share on other sites

Slobodno operi nemas sta da brines . Ja perem podlogu na svake 2 nedelje. Feri ili Mer i sundjerom istrljam ,posle samo lepo isperes, osusis i udri :)

Turim feri trljam posle stavim pod tus malo je isperem i osusim fenom.

Хвала обојици на саветима, пробаћу па ћемо видети шта и како :)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...