Jump to content

Huminatarni turnir "Bitka za bebe" 11.03.2012. igraonica E-fra


Recommended Posts

HUMANITARNI TURNIR " Bitka za bebe"

E ovako drugari . Dosli smo na ideju koja ce nadam se biti dobro ispracena od strane nas (igraca PES-a) . Da ne duzim , evo o cemu se radi ...

- Svi znate ili ste na televiziji culi da su nam potrebn inkubatori za bebe , ko nije cuo evo moze pogledati sajt http://www.bitkazabebe.rs/ ...

- Svako ko zeli da igra turnir na kome ce biti neka simbolicna nagrada koju je obezbedio "List computers" (neki mis ili tako nesto od gaming opreme) i ovoga puta im se zahvaljujemo .

- Novacene nagrade nece biti vec ce sve pare ici na racun "Bitka za bebe" ... Prvi put pravimo turnir koji nije za nas , vec za nekog drugog a to su u ovom slucaju bebe .

- Takodje zahvalio bih se igraonici E-frag (ex EDGE) TC Staklenac , koja nam je ustupila prostor i 5 PS3 konzola na kojima ce biti odrzan PES turnir .

- Minimalno ucesce na turniru iznosilo bi 1000 rsd . Kazem minimalna, jer ukoliko imate vise novca mozete da uplatite bez nekog prevelikog razmisljanja - sve ide u humanitarne svrhe.

- Popricao sam sa nekim drugarima koji igraju drugu igru a to je Counter Strike i oni ce u istoj igraonici napraviti mini turnir sa 12 ekipa , i sve pare od uplata kao i uplate sa PES turnira idu na racun "Bitka za bebe"

- Dodjite da se druzimo i pomognemo , ovo nije mnogo ali je ipak nesto !!!

- Ko zeli da igra neka ostavi ime i prezime , uplate ce ici na ziro racun a ja cu isti staviti sutra - prekosutra najkasnije !

- Ko zeli da pomogne moze da mi se javi , svaka pomoc je dobrodosla !!!

- Ko nije u mogucnosti da dodje a zeli da pomogne , novac moze uplati na racun a mi cemo isti proslediti na ziro racun Bitke za bebe . Posle turnira bicete obavesteni koliko smo novca prikupili i kako je prosla akcija , takodje cemo okaciti i slike sa turnira !

HVALA .

Pravila turnira ne znam i ne mogu vam reci da cete igrati grupe ako bude 32 coveka jer tamo ima 5 sonija ali garantujem da ce svako odigrati utakmicu na 10 min , sto i nije toliko bitno vazno je da se udruzimo u ovoj akciji , i pomognemo koliko mozemo . Ja bi takodje stavio da izvlacimo papirice i da svaki igrac moze da bira 1 tim ali da se igra bez onih najjacih znaci da igramo sa timovima 3.klase ako se sloze svi ako ne nmvz sve cemo se dogovoriti nije nikakav problem .

Prijavljeni :

1) Milivojevic Stefan - Kure

2) Bojan Mitic - Mita

3) Momcilo Djurdjevic - Moca

4) Mihajlovic Milan - Mihajlodc

5) Marko Vignjevic - Vignja

6) Filip Panic - Sheva

7) Milos Milicevic

8) Sava Milic

9) Goran Rebic

Slike igraonice :

EDIT

U organizaciji turnira pomogli :

logo.pngwww.pes-serbia.com

logo.jpghttp://www.list.rs/

index03-1.pngwww.e-frag.net

Kontakt i info : 0605750766 - Stefan

Edited by Kure.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...