Jump to content

KUPUJEM


owned

Recommended Posts

Realno ako vec dajes 9k za tastaturu (nemas popust jelte) ja bih pre uzeo blackwidow. Kada sam ja uzimao prvi put razmisljo sam se imedju ove dve i nekako razorova mi je mnogo bolja. Mnogo lakese se stiskaju dugmici (manji pritisak treba). 4.5k je bilo ok za tu tastaturu ali 6 je previse (valjda mi se zato nije javljao neko mu je rekao da je premalo pa je digao cenu)

Link to comment
Share on other sites

Realno ako vec dajes 9k za tastaturu (nemas popust jelte) ja bih pre uzeo blackwidow. Kada sam ja uzimao prvi put razmisljo sam se imedju ove dve i nekako razorova mi je mnogo bolja. Mnogo lakese se stiskaju dugmici (manji pritisak treba). 4.5k je bilo ok za tu tastaturu ali 6 je previse (valjda mi se zato nije javljao neko mu je rekao da je premalo pa je digao cenu)

ne znam kakva je blackwidow ali ako se mnogo lakše stiskaju dugmići ne znam kako to može da ti bude plus? meni se na 6g v2 u prvih mesec-dva redovno događalo da misklikujem u igri, naročito prilikom kupovine u csu recimo, zato što bih samo ovlaš dotakao neki taster i on bi se aktivirao. a 6k nije previše već je realna cena imo, a 4.5 je bilo baš premalo, pa ne može tastatura koja će da traje narednih 15 godina da izgubi 50% vrednosti za par meseci, čak i bez garancije.

Link to comment
Share on other sites

Inace, dodaj ga na FB-u : Milan Stylche Vuletic, on je prodaje, pa ce ti se javiti tu. Koristio sam prosle godine Razer Arctosu, tastatura mi je bila sasvim odlicna, ne treba jak stisak za dugmice ili slicno.. Jedino sto moze da se javi kao problem kod nekih je, zato sto su crna slova, i jedva da se vide nesto..

Link to comment
Share on other sites

Ne koristim facebook tako da nista od toga. Arctosa je tastatura sa membranom tako da ne ulazi u ovaj rang tastatura. Ja sam moju blackwidow kupio (narucio) bez da ista pise na njoj tako da nije nista ni pisalo da dugmicima bila je skroz crna. Dodje drug pita da li moze da sedne malo na komp ja kazem moze :tf: . 6k za tu tastaturu je mnogo posto je 6.5k na sajtu a kod nas se moze uzeti bez popusta za 8k sa garancijom tako da k je previse za tu tastaturu pogotovo sto je tip napisao 4.5k prvo cenu.

Btw ako nekome treba logitec G-nesto ne znam tacno svetlela je plavo, blackwidow, microsoft x4 koje ne rade za delove ili nesto slicno poklanjam ih.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...