Jump to content

Low fps


Luka1337

Recommended Posts

Eo ovako, kad igram na deathmatch fps mi se spusta do 30-40 i mis mi sece ne mogu nikako da igram, dok na war serverima fps 100 zakucan... Ne znam do cega je problem, uvek idem na steam offline, pogasim sve nepotrebne programe i to... Nedavno sam promenio graficku, pre toga nisam imao ove probleme, onda sam uzeo novu i bolju od prosle (AMD RADEON HD 6450) i od tada je pocelo... Sad ne znam, mozda treba nesto da podesim graficku? Posto sam ja samo iskljucio vsync i nista vise pipnuo nisam, ili da instaliram onaj gamebooster?

www.sk-gaming.com/member/lukans

Link to comment
Share on other sites

Pojma neam, meni je stara graficka crkla, odneo je u radnju, ovi mi instalirali novu graficku i rekli mi da je ta bolja od stare i to je to sto ja znam... Ae skinucu ovo sad pa javljam kako stoje stvari, hvala :)

/edit Au brate, sad kad citam readme, cini mi se kao da mogu da sjebem komp sa ovim programom, posebno sto se ne razumem nesto narocito oko konfiguracije kompova, podesavanja, rastavljanja/stastavljanja etc.

Edited by Luka Moviemaker

www.sk-gaming.com/member/lukans

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...