Jump to content

DOTA KLIPOVI


badnick

Recommended Posts

Htedoh da napravim topik jos davno ali rekoh mrtav forum, nece niko odgovarati. Sad eto pojavi se dota2 pa ste malo aktivniji. A nije da trazim nesto, kapiram da sam odgledao sve sto valja na youtubu i youku.

E pa da pocnemo sa onim sto mi je dalo dodatnu inspiraciju za pokretanje topika, najbolje izdanje Fail Scenes do sada imho. Verovatno ulazi na moju top 5 listu, ne zbog edita nego zbog samih scena:

spojler ne citati pre gledanja

Lic je jebeni genije... Chenov "trik" sam vec video ali neuspesan jer je akasa sa ultijem pobila sve. Ovog puta je to namenski radjeno( ne da bagujes saigrace:)) i izgurali su jebeni push posle izgubljeno topa, sto opet verujem da je namerno uradjeno (mislim na gubljenje topa).

Ajd da objasnim licha ako neko nije skapirao:) sf zove gank mid i on posto nema heroja u lejnu ceka da krip ostane na minimum helta, baca ult, on leti do najblizeg heroja i bapate dabl kil.

i jos jedan za sad, Yaphets prebija pab:

[PisDOTA POV] - ShadowPriest + Dragon Knight [HD] With English Subs

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Do jaja! Odgledao sam bio samo prvih 4 epizoda mythbustersa, cinilo mi se da nista novo necu videti ali poslednji par epizoda su odlicne. Dakle lichov ult ne ide na najblizeg heroja kao sto sam mislio nego na mid.

Tek sad odgledah pugna video, omasili mi nick, nije Farter nego fartstarter:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Nije poenta u editu vec u samom gejmu. U naslovu pise HIGHLIGHTS a to je po meni jedna od boljih partija koje sam ikad gledao. SB je tada bio na vrhuncu, verovatno jedan od najboljih timova azije a mladjani pis im se ispiso u oci:

990una.jpg

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...