Jump to content

WCG - PC PES 2011 turnir SAJAM 4 hala 01-02.10.2011.


Recommended Posts

Turnir ce biti igran na RACUNARIMA , i neka svako ko misli da mu treba dzojstik ponese svoj kako ne bi dolazilo do izliva besa po meni jer dzojstici ne valjaju sto se u zadnje vreme cesto desava :) HVALA UNAPRED

Maksimalan broj igraca : 32

Vreme: 01-02.10.2011. sa pocetkom u 10h (turnir ce se mozda igrati jedan , a mozda i dva dana to ne zavisi od mene )

Mesto odrzavanja turnira : Beogradski Sajam - HALA 4

Igra:Pes 2011 PC

Ucesce : 1000rsd (pare ko me zna moze da mi da na ruke naravno pre turnira ili mozete uplatiti na ziro racun ---> primer uplatnice ---> uplatnica.jpg

Kada uplatite skeniranu ili slikanu uplatnicu poslacete mi u INBOX ili na mail milivojevic_stefan@yahoo.com ... PREPORUCUJEM DA SLIKE SALJETE OVDE U INBOX kao privatnu poruku

TAKODJE MOLIM DA MI SVAKO KO DOLAZI NA TURNIR OSTAVI U INBOX ILI NA BROJ MOBILNOG IME - PREZIME - REG. BROJ LICNE KARTE JER SE ZA VREME WCG-a ODRZAVA I NEKI SAJAM PA SE NAPLACUJE ULAZ 300DIN . DA NE BI TO PLACALI POSALJITE MI PODATKE I MOCICE DA UDJETE BEZ PLACANJA !

ZAGARANOTVANO IMATE 6 UTAKMICA U GRUPI A AKO PRODJETE I DALJE SVAKO KOLO PO 2 UTAKMICE !

Grupa:

Trajanje: Dve utakmice svako sa svakim po 10 min

Raspolozenje: NORMAL

Tim: Samo klubovi (mozete menjati klub)

Ako 2 igraca imaju isti broj bodova gleda se medjusobni susret pa medjusobno vise golova ako je i to isto gol razlika u grupi ako je i to isto onda se gleda ko je postigao vise golova u grupi

Knockout:

Trajanje: Dve utakmice po 10 minuta

Raspolozenje: NORMAL

Tim: Samo klubovi (NE mozete menjati klub)

NE VAZI GOL U GOSTIMA

Ako bude nereseno igra se treca od 5 min samo sa penalima (bez Extra Time-a)

Finale:

Trajanje: Jedna utakmica od 10 minuta

Raspolozenje: NORMAL

Tim: Samo klubovi (NE mozete menjati klub sa kojim ste igrali u knockout fazi)

Extra Time, Penalty: YES, YES

Nagrade :

Uglavnom nagrada ce biti novcana i zavisice od broja prijavljenih , i potrudicu se da kao i prosle godine dobijete po nesto (prosle godine svaki igrac dobio je po majcu i jos nesto)

I JOS NESTO KO UPLATI I ODUSTANE ILI NE DODJE NA TURNIR PARE MU NECE BITI VRACENE !!!

Prijavljeni : (BOLDOVANI SU UPLATILI UCESCE NA TURNIRU )

1) Kure

2) Josif

3) Tajson

4) Moca

5) Nikola

6) Seva

7) Rasa (FoneTag)

8) Shici

9) Djordje Milicevic

10) Danijel Markovic

11) Dalibor Markovic

12) Vignja

13) Janic

14) Sretenovic Stefan

15) Zoran

16) Neka

17)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...