Jump to content

Kad moze Hrisitina


Recommended Posts

Mogu samo da kažem da je što se mene tiče poprilično jadno i u najmanju ruku pedagoški kontraproduktivno po decu organizovati ovakva takimičenja gde se mahom mala deca stavljaju na tas, gde se faktički glasa ''koje je lepše dete'', ali dobro možda je to samo moja etika.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Мени само није јасно како је то одједном гласање ''постало спрдња'', па брате прилична је спрдња то што смо гласали једнако за Шулетове клинце нас петсто сваки дан:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

postalo je sprdnja kad su ubacili one smajlije...bar mislim da je na to shoosh mislio

edit

sad vidim da su ti smajliji na mestima gde su disfalifikovani/namerno otisli :D takmicari, tako da ne znam razlog!

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je shoosh potcenio svoju popularnost na ruru te nije očekivao da će ovoliko ljudi glasati, i onda mu je bilo trulo da na taj način pobeđuje!

[:I]

ma, trulo mi je da objasnjavam ljudima kako nisam ja nabio glasove vec su glasali "tamo neki RUROVCI", a sad su svi u fazonu HEHE PROVALILI SMO I MI FORU ZA GLASANJE :C

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...