Jump to content

Lazarevac Open Season 2 by gamedamage.rs


dZiGGy

Recommended Posts

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ko kaze da nagrade i slicno nece podleci promjenama... Sacekajte ljudi prvo malo odaziv :)

pLus: tu sam

pLus: jedem giros

Unique: ae kad zavrsi on ..

steviss[i feel ... overburNt]: jebo te giros

steviss[i feel ... overburNt]: da bog da se u cacku zatvorilo sve vezano za giros!

Unique: najgora kletva xD

pLus: mrs

pLus: usta ti oypala

Link to comment
Share on other sites

Ako se igra turnir u istoj igraonici i organizuju isti ljudi, to ce biti bez greske.Na proslom turniru su i organizatori i gazda igraone sve ispostovali MAXIMALNO i

preporucujem svima da dodju , kompovi rade dobro , nikakvih problema nema sa kaunterom.Jedan od retkih turnira gde nije bilo nijednog problema za 2 dana.

Mene samo zanima dal ce se ovog puta igrati na 20 kompova?

kassad.mix(iNation) dolazi 1000 posto.

I da , zaboravio sam da kazem , skrimke je petarda.

Edited by kassado
Link to comment
Share on other sites

Ako se igra turnir u istoj igraonici i organizuju isti ljudi, to ce biti bez greske.Na proslom turniru su i organizatori i gazda igraone sve ispostovali MAXIMALNO i

preporucujem svima da dodju , kompovi rade dobro , nikakvih problema nema sa kaunterom.Jedan od retkih turnira gde nije bilo nijednog problema za 2 dana.

Mene samo zanima dal ce se ovog puta igrati na 20 kompova?

kassad.mix(iNation) dolazi 1000 posto.

I da , zaboravio sam da kazem , skrimke je petarda.

Ovako, igra se na 20 Kompova. Prostorije ce biti izdvojene (svaka ekipa ima svoju prostoriju i sudiju). Na sajtu su definisana sva pravila. I ovaj put cemo imati Linux masinu sa serverima. Ganjamo sponzore trenutno vezano za hranu, dodatne nagrade i smjestaj (barem neki vid spustanja cijena). Pa cemo updatovati topic.

I organizacija je ista, samo sa vise iskustva ovaj put :)

@ FreeDooM

Sto se tice nagrada, nisam mislio da ce se smanjivati samo dopunjavati ako nadjemo josh sponzora. Realno ako ti ne bi dosao zbog tih 500 eura, zbog cega bi ? Ja ne idem na turnire zbog para, ja vise gotivim druzenje i zajebanciju na istim.

Edited by steviss

pLus: tu sam

pLus: jedem giros

Unique: ae kad zavrsi on ..

steviss[i feel ... overburNt]: jebo te giros

steviss[i feel ... overburNt]: da bog da se u cacku zatvorilo sve vezano za giros!

Unique: najgora kletva xD

pLus: mrs

pLus: usta ti oypala

Link to comment
Share on other sites

@ FreeDooM

Sto se tice nagrada, nisam mislio da ce se smanjivati samo dopunjavati ako nadjemo josh sponzora. Realno ako ti ne bi dosao zbog tih 500 eura, zbog cega bi ? Ja ne idem na turnire zbog para, ja vise gotivim druzenje i zajebanciju na istim.

Ma opusteno brate samo ti kazem,vidimo se na turniru svakako...Vas turnir vasa pravila GL ;)

Link to comment
Share on other sites

Da zaboravih, od ponedeljka ce biti uradjen team edit, konformacija uplatnica, cpanel za igrace i slicno. Nemam vremena da sve iskodiram... Tako da svi oni koji se prijave na tur putem trenutne registracijske forme ce dobiti naknadno login informacije (vas email na koji ste se prijavili + random generated password) i preko toga cete da upate uplatnice, i tu cete moci da editujete postavu i slicno...

pLus: tu sam

pLus: jedem giros

Unique: ae kad zavrsi on ..

steviss[i feel ... overburNt]: jebo te giros

steviss[i feel ... overburNt]: da bog da se u cacku zatvorilo sve vezano za giros!

Unique: najgora kletva xD

pLus: mrs

pLus: usta ti oypala

Link to comment
Share on other sites

Ovako, igra se na 20 Kompova. Prostorije ce biti izdvojene (svaka ekipa ima svoju prostoriju i sudiju). Na sajtu su definisana sva pravila. I ovaj put cemo imati Linux masinu sa serverima. Ganjamo sponzore trenutno vezano za hranu, dodatne nagrade i smjestaj (barem neki vid spustanja cijena). Pa cemo updatovati topic.

I organizacija je ista, samo sa vise iskustva ovaj put :)

@ FreeDooM

Sto se tice nagrada, nisam mislio da ce se smanjivati samo dopunjavati ako nadjemo josh sponzora. Realno ako ti ne bi dosao zbog tih 500 eura, zbog cega bi ? Ja ne idem na turnire zbog para, ja vise gotivim druzenje i zajebanciju na istim.

A organizujes zbog para? :)

Realno, znam da je veliko cimanje organizovanje turnira i veliko gubljenje vremena (i para), ali 50k je malo mnogo da se uzme sa strane :)

edit: I silent run mislim da treba da bude dozvoljen, sve dok se radi na tastaturi ;>

Edited by Aca~
2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...