Jump to content

Death Knight Guide


SerbFromKrajina

Recommended Posts

Osnovni makroi:

#showtooltip Lichborne

/cast !Lichborne;

/cast [target=player] Death Coil

#showtooltip Gnaw

/cast [nomodifier] leap

/cast [nomodifier] gnaw

/cast [modifier:shift,target=focus] leap

/cast [modifier:shift,target=focus] gnaw

Napravi makroe za svaki udarac koji koristiš da ga vežeš sa autoattack-om

Napravi makro za petFollow, dok igraš pet mora da ti stoji na pasive zbog lakše kontrole

Napravi makro za strangulate, chains of ice i grip na fokus target (ako koristiš mouseover grip onda ti za grip ne treba).

Specuj se unholy, od statsova hit-res-str-spell pen-haste... (naravno hit i spell pen samo do cap-a)

Ima mnogo sitnica koje ćeš savladati a koje ne mogu da ti objasne ljudi na forumu (kao npr kad te rogue otvori, sekundu pre isteka stuna ideš pet stun, zatim chains of ice da bi dobio rp za icebound fortitude (imune na stun), kad ti rogue uradi cloak of shadows, boleštine mu možeš nabaciti sa outbreak-om, lichbourne te čini imunim na sap, fear itd...

Vodi računa o tome da unholy frenzi je nekad bolji ako se iskoristi defanzivno da se spreči cc nego za burst dmg itd, itd...

Trenutno ti je najbitnije da ideš full pvp gearovan pošto res je bitniji od svega ostalog, sto se tiče partnera:

2v2 holy paladin, frost mage, resto shaman, resto druid, warrior... sve te klase idu ok sa dk-om

3v3 TSG pre svega i naravno lock, druid...

Sad, ima dosta ljudi sa više iskustva od mene u igranju ove klase, nadam se da će ti neko od njih dati neki malo konkretniji tip.

Edited by naopako

...

Link to comment
Share on other sites

E to trazim, stvarno rispekt brate :) Hvala.

Btw, nisam ti rekao nesto vazno, ja ti igram privatluke, sto znaci da mi je lich king wow i igram na 1x serveru, pa koliko mi priv serveri to omogucavaju... inace nemam ja ni para ni vremena za retail...

Opet da se vratimo na temu... znaci preporucujes mi da idem unholy dk-a ? Je li on dobar i u wotlk-a ? Ja sam trenutno na blood talentima, to je sigurno bolje za levelovanje od unholy-a i neki likovi su mi govorili da je blood dobar i u pvp. Ili su i blood i unholy dobri za pvp, to samo zavisi od toga kako je ko navikao ? Naravno eto poslusacu tebe za unholy-a i pokusacu razgraditi neku taktiku, al do toga imam jos jer tek sam 72. lvl..

Uglavnom hvala, pogledacu malo po youtube da bas vidim kako ljudi igraju sa DK-om, ako ima ko sta jos dodati na temu neka doda, nemam nista protiv.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...