Jump to content

Tricking u BG-u


Recommended Posts

Tricking (martial arts tricking) is the informal name of a relatively new underground alternative sport movement, combining martial arts, gymnastics, and other activities to create an "aesthetic blend of flips, kicks, and twists."

http://en.wikipedia.org/wiki/Tricking

pre svega, da li se neko od clanova foruma bavi, ili poznaje nekog ko se bavi ovim ?

ako takvih ima , nek se jave odmah !

nazalost, prestao sam da treniram pre 2 godine, ali bih se sada rado vratio u taj svet,

pa me interesuje da li ima zainteresovanih za ovako nesto ???

ljudi koji su ranije ili jos uvek treniraju gimanstiku/borilacke vestine/breakdance/parkour ,

sta radite, gde sada trenirate ? ima li u beogradu sala koja bi mogla da se iznajmljuje mesecno ?

da se organizujemo , dogovorimo neke termine i da vezbamo ... ima ljudi koji vole da treniraju sami,

ja nazalost nisam takav, a i mislim da je u ekipi zabavnije, ucimo jedni od drugih i "takmicimo se", zezanje, ludilo :XD: ...

nadam se da ce se bar neko javiti ^^

svima unapred mnogo hvala , kontakt moze preko foruma ili :

Facebook : El Balanso

MSN : bitethepain@live.com

Zamolio me drug da podelim ovo sa vama,oni koji su zainteresovani ima kontakt i to :)

Mozete i ovde odgovarati pa cu mu ja preneti :)

Edited by mali_buda
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...