Jump to content

Matrix Counter-Strike tournament


prota_

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako ima neko iz NS a da nema ekipu i da zeli da dodje da igra 3 meca i da se zeza , ne bi bilo lose da mi se javi , pa da igramo u nekom mix sastavu , cisto 4 fun i zezanja . Za sada nas ima trojica koji hocemo da igramo turnir . Ajmo novosadjani , steta je da propustimo ovo !

Link to comment
Share on other sites

Uplate su stopirane.

Turnir se odlaze do daljnjeg.

Nije uplatio ni priblizno dovoljan broj ekipa. Po svemu sudeci ni nece, vremena je premalo. Stoga turnir se odlaze, tacan datum odigravanja turnira jos nije poznat.

Ekipe koje su uplatile neka mi se obrate da li zele da im se vrate pare, ili zele da ih ostave kao uplatu za sledeci turnir.

Kori, Ajele, moze lock i unpin.

Link to comment
Share on other sites

Marko, objasnicu ti sve kad se vidimo u matriksu.

Meni je stvarno zao sto je ovako ispalo, i zao mi je sto sam ljudima pokvario planove.

Jednostavno neke stvari su van mojih ruku. Nadam se da se vidimo na sledecem turniru.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

poz

Kao što smo obećali, reorganizovaćemo ovaj turnir.

Turnir će se odigrati u maju, tačan datum još nije poznat, ali biće uskoro.

Ono što bi trebalo da znate je da je 32 ekipe minumum. Biće dodato još 10 kompjutera, tako da će se sve zajedno igrati na 30 kompjutera.

Uplate ostaju 5000 dinara. Prva nagrada će iznositi 100 000 dinara, dok će druga i treća nagrada biti robne nagrade, koje će naknadno biti utvrđene.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...