Jump to content

Lokacija Key-a


Recommended Posts

Starcraft 2 mi je kod tetke koja je daleko od mene, i morao bih da cekam 7 dana da mi ga donese, meni treba samo key. U pitanju je ono obicno pakovanje od 6000 dinara, gde se nalazi key. HITNO ! Gledao na youtube nema nista :). Unapred zahvalan !

Pozdrav!

Edited by gile23
Link to comment
Share on other sites

cek sad cu ja pitati nekoga ingame od nasih...

Pitao sam lika traktori koji je jedini online...ne odgovara

neka ti tetka potrazi, nek otvori kutiju verovatno je unutra negde...mozda iza cd-a...ne znam posto sam uzeo digitalno..

Ok nema veze, mislim da znam gde se nalazi posle nadjoh, ali ajde neka neko napise da budem 100% siguran :).

Dalje tebe licno da pitam (naravno i ostale :)) posto znam da si imao frke sa tim :). EU key moram na EU battle net account da registrujem, ovo pitam jer imam US battle net account na kome imam nekoliko igara i ako tu registrujem verovatno nece raditi zar ne ? Igra je kupljena u Evropi pa je samim tim EU kljuc zar ne ? Unapred zahvalan !

Edited by gile23
Link to comment
Share on other sites

Ma da, dok ga pravis budi na eu.battle.net znam da znas to, znao sam i ja to dok sam pravio acc za betu al opet...ovaj sad novi sto imam pravio mi blizzard...ja im rekao mail, podatke i rekao cepajte :)

Ja nisam znao pa sam registrovao 3 acc na us, posle sam tek izvalio i registrovao jedan na eu :). Hvala na informacijama :).

@Neo nalazi se na kutiji sa diskom izvalio sam kasnije na youtube-u :).

PS. Pisem bez Pozdrav! :)))))).

Edited by gile23
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...