Jump to content

mIRC 5v5 mix age 18+?


Recommended Posts

Nisam igrao cs oko 1-1.5 god zbog faxa ,rasulo se (moje) cs drustvo pa ima li nekih channela za dogovore oko mixeva itd...

bio sam ranije 5-6 puta na gatheru i sad na eplayu ali ima previse 94+(i admini :S ) i 96+ , izgubio sam volju i da ih flameujem... :S

ima li neka alternativa ? (bio sam i na cz-u)

ako nema bar postujte neki dobar dm server. zzzzzzzzzzzzzz

Link to comment
Share on other sites

#ePlay.rs je trenutno u fazi "rekonstrukcije"

Bice nov forum , nov sajt , takodje i novi ljudi su doshli na chelo tog kanala , sada smo to ja , rbbulletproof (bio je head manager na #cs.gather.rs u trenutku kad je taj kanal bio medju najboljima) i steviss .

Josh 2 Kgbova servera su dodata pre neki dan . Sredili smo .hp plugin svuda i trenutno nameshtamo interp.amxx plugin

Redovno pratimo aktivnosti admina , i po potrebi oduzimamo statuse .

Pozdrav

Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

retry je bash teska komanda :)

Nisi skontao sta sam hteo da kazem.

Mnogi ljudi koji igrjau tamo nisu ni svesni komande ex_interp, ili im je on (kao meni) uvek namesten pa ga ne proveravaju ili ne diraju dok su na serveru. Problem je u tome sto skripta menja interp na 0.01 a bez retraja ne funkcionishe, samim tim je bezsmisleno stavljati skriptu koja menja interp chim udjesh na server (ako on nije 0.01),

Link to comment
Share on other sites

@Shadow_Indjija ,imam ,super je to a sta da radim sa pingom ??? nesto mi se i ne igra sa latency-om od 100,bar mi je tako ranije bilo... xD

ma zajebavam se , realno bmk ko kako igra...

agreed... ako admin nije neki '94+ i ako u ekipi nema 94+ sve je ok, interp je najmanji prob...

Link to comment
Share on other sites

Kad vidim hejt, znaci da napredujemo :P. A sto se tice interp plugina, josh je u fazi beta testiranja. Bice napravljen interp u zavisnosti od rate, ali ce biti forsiran neki minimalan od npr. rate 20000, cl_updaterate 81, cl_cmdrate 81. I otp. neki idealan interp za takvu konekciju (a da bude srazmjeran ostalima) ti je 0.05. Znaci necemo forsirati da bude svima rate isti, nego da ovo bude neki minimalac, ko moze da igra na full igrace na full :)...

pLus: tu sam

pLus: jedem giros

Unique: ae kad zavrsi on ..

steviss[i feel ... overburNt]: jebo te giros

steviss[i feel ... overburNt]: da bog da se u cacku zatvorilo sve vezano za giros!

Unique: najgora kletva xD

pLus: mrs

pLus: usta ti oypala

Link to comment
Share on other sites

sto se mojih "hejt" postova tice ADMINI Prijave prelistaj ako si zaboravio kome si davao admine*** i reci prosek god... ako je >17 bacam deathadder-a kroz prozor xD

al prvo skontaj sta je min a sta max ,verovatno mislis bice forsiran raspon od minimalnog 0.01 do maksimalnog 0.05 pa kome odgovara da izabere, ako ces forsirati minimum 0.05 nece da bidne dobro xD -

ako ovo smatras hejtom.... u pravu si i napreduj jos vise xD

LOCK,poceo hejt... ('',)

***cast izuzecima, dobrim i korektnim adminima na ePlay-u ,dosta njih i nema na ovoj listi

Link to comment
Share on other sites

sto bi bio lock ;) pa kako ce da napreduju likovi ako im vi ne kazete sta smeta.

pa sta sad ,da hejtujem stivisa da bi napredovao, kao sto kaze ?! XD nisam ovaj topic kreirao da bih kritikovao/hvalio eplay nego da se povratim malo posle 1god cs pauze... xD

neka im zamerke govore ostali iz tog tvog "vi" , dovoljno je bilo od mene ;)

Link to comment
Share on other sites

Kad je vec pomenut mirc, ako mozete da ispisete kanale gde pracuju klanovi imam vec neke al slabo se igra.

na kujek netu , imash , najbolje :

#5on5.de

#5on5

#pracc

#clanwar.fr

zadnja dva su diskutabilna zbog pinga , ja koristim prvi uvek nadjem protivnike sa serverom ili bez , a i serveri su najbolji , na 5on5 imash dosta

litvanaca , finaca otkud znam i losh je ping ljudima ... Ne znam bolje od ovog. :)

perapera

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...