Jump to content

Cataclysm Beta Key Giveaway


Silencer

Recommended Posts

Pozdrav svima :) I srecno!

survey_cataclysm.jpg

Kao što ste primetili, dobili smo 50+ ključeva od Blizzarda i spremni smo da ih podelimo sa Vama! Ako ste nas pre posećivali na forumu znate da smo već dugo vremena zvaničan fansite koji je kompletno posvećen Warcraft , Starcraft i Diablo univerzumu.

Sada, imate šansu da osvojite jedan od 50 beta ključeva za World of Warcraft Cataclysm i da nam se pridružite u beta testu! Ukoliko budete osvojili beta ključ, ovde možete proveriti ko već igra betu i dodati igrača na vašu friend listu kako ne bi ste bili sami. Napravili smo ovu anketu koja će vam direktno omogućiti da dobijete beta ključ, ali pre toga, molimo Vas da pročitate pravila koja morate ispuniti da bi mogli da osvojite ključ:

* Možete osvojiti beta ključ samo ako nemate ni jedan do sada

* Moraćete da u svojoj email adresi ukucate email od vašeg battle.net accounta (account name login)

* Blizzard će dva puta proveriti vaš email nakon ubacivanja beta ključa, tako da ne pokušavajte da osvojite više od jednog (jedna osoba će moći da dobije jedan ključ, ne pravite više battle.net accounta jer će uslediti ban)

* Nakon dve* nedelje, ako ste izabrani, dobićete na svoju email adresu (koja je i vaš login za battle.net account - koji nema betu već na sebi) beta ključ koji ćete ubaciti na svojoj battle.net game management stranici

* maksimalni vremenski period kontaktiranja od popunjavanja ankete i dužina trajanja ankete

Srećno!

WoW-Serbia.com community team

Link to survey: http://www.wow-serbia.com/cataclysm-beta-key-survey/

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

i ja sam popunio ali znam da cu da izduvan jer nikad nisam imao srece u ovakvim stvarima :( i tuga je sto ce neko ko pojma nema ko je Deathwing i Rexxar da izgoogla i dobice beta key. Stevo kad izvuces dobitnike idi od kuce do kuce da malo ispitujes o loru! Nedaj noobovima betu!

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

U principu to i nije toliko bitno koliko je bitna brzina i neki drugi podaci tipa igre koje posedujes, iskustvo i slicno. A za Rexxara sam popunio ono sto znam iz Frozen Throne solo misije s njim koje sam presao jedno 50 puta.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Kljucevi nisu podeljeni. Bice za jedno nedelju dve kada blizzard resi tehnickih problema oko beta kljuceva plus kada resi problem regiona aka nebeska zemlja Srbija koja pravi problem oko ubacivanja kljuceva ;)

Hi Stevan,

Thank you very much for this update on how you “fixed” this problem. This is a very interesting update for sure, which I have forwarded to our technicians just now. It seems strange to me that an account’s location would have anything to do with it being able to use the beta or not, so this is an interesting clue for sure.

If there indeed is a problem with selecting Serbia as a location in battle.net, then this is something that should be looked into before having lots of people do temporary workarounds like this.

It is indeed confusing what is going on with your accounts, and indeed what seems to be Serbian accounts, so I am personally glad that we have not had anything like this happen for other fansites. Hopefully this will soon be properly resolved and thus a problem of the past J

Best regards,

Vaneras

Tako da jedino resenje je da mi dajete vas account i password (sto ni lud necu da pihvatim, niti da se cackam nego cu da sacekam nedelju dana, dve da rese problem. A inace nisam planirao da dam kljuceve pre 7 Avgusta.

(znam da vreme prolazi, ali jednostavno shvatite i mene da ja moram da se drzim Blizzard legal and privacy concerns + da posaljem listu accounta koji zele da pristupe beti, i da Blizzard odobri ukoliko su pravi battle.net nalozi, nije samo popuni mi neki lik survey i ja da mu posaljem kljuc, a da taj mail nije ni battle.net nalog).

Naravno ovaj datum moze da se pomeri ukoliko Blizzard technical people fail, ali sumnjam posto sam im danas nasao tehnicku gresku koju ce srediti vrlo brzo jer sam im istu poslao step by step sta sam uradio da bi dodao kljuc. Ovaj nacin ubacivanja moze sigurno da napravi problem oko banovanja accounta.

Na sajtu ce se objaviti kada su kljucevi poslati. Srecno svima.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

god damnit, ja sam tek sad provalio da sam uneo pogresnu e-mail adresu !@#$%

Stevo, je l' mozes nekako da promenis, posto imas uvid u sve surveye, ako mozes, poslacu ti putem PM-a samo na koji mail da promenis (zapravo mail battle.net accounta)

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

god damnit, ja sam tek sad provalio da sam uneo pogresnu e-mail adresu !@#$%

Stevo, je l' mozes nekako da promenis, posto imas uvid u sve surveye, ako mozes, poslacu ti putem PM-a samo na koji mail da promenis (zapravo mail battle.net accounta)

Svi koji imaju problema sa pogresnim (e-mail) adresama neka posalju ispravne ! :P

Elem gledam danas google analytics :P Jedno 30 ljudi je zavrsilo na moj forum tako sto su na google kucali:

ko je rexxar

ko je deathwing

Strasno....

Posle ovoga ima da napravim novi survey da vidim jel neko zna uopste lore ove igre :P ili bolje receno dal zna sta igra :D ili je samo wowhead.com till I reach lvl 80.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

4.0.0.12539

Turbobit

WoW-4.0.0.12539-enGB-patch.exe 1,36 GB

WoW-4.0.0.12539-enUS-patch.exe 1,36 GB

Letitbit

WoW-4.0.0.12539-enGB-patch.exe 1,36 GB

WoW-4.0.0.12539-enUS-patch.exe 1,36 GB

4.0.0.12539-to-4.0.0.12604

Turbobit

WoW-4.0.0.12539-to-4.0.0.12604-enGB-patch.exe 108,32 MB

WoW-4.0.0.12539-to-4.0.0.12604-enUS-patch.exe 108,31 MB

Letitbit

WoW-4.0.0.12539-to-4.0.0.12604-enGB-patch.exe 108,32 MB

WoW-4.0.0.12539-to-4.0.0.12604-enUS-patch.exe 108,31 MB

4.0.0.12604-to-4.0.0.12644

Turbobit

WoW-4.0.0.12604-to-4.0.0.12644-enGB-patch.exe 207,54 MB

WoW-4.0.0.12604-to-4.0.0.12644-enUS-patch.exe 207.53 MB

Letitbit

WoW-4.0.0.12604-to-4.0.0.12644-enGB-patch.exe 207,54 MB

WoW-4.0.0.12604-to-4.0.0.12644-enUS-patch.exe 207.53 MB

Skidajte polako ukoliko mislite da cete dobiti betu, preko mene ili drugacije. Instalaciju neam trenutno nigde odakle bi mogli da je povucete, a kolko sam skapirao isntalacije ne pravi problem kolko background downloader.

Podela kljucava 7 Avgusta.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

ahaha nepopravljiv si sine :P

Pa mora da se izvidi oce li nesto da vredi cataclysm , goblin lock se cheka :)

Ako sam te dobro skapirao silencer , sve prijave vaze samo sto cemo dobiti 7og avgusta keyeve ako nas izvuku ?

Edited by Figl
Link to comment
Share on other sites

Pa mora da se izvidi oce li nesto da vredi cataclysm , goblin lock se cheka :)

Ako sam te dobro skapirao silencer , sve prijave vaze samo sto cemo dobiti 7og avgusta keyeve ako nas izvuku ?

Ne izvlaci vas Blizzard :D Kljucevi su kod mene, nego sto je moja obaveza pre dodele kljuceva da sibnem u exel tabeli kome kljuceve dajem, zajedno sa njihovim bnet nalogom. Kako bi oni proverili dal moze ili ne. (ne znam koji su kriterijumi kod njih).

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ne izvlaci vas Blizzard :D Kljucevi su kod mene, nego sto je moja obaveza pre dodele kljuceva da sibnem u exel tabeli kome kljuceve dajem, zajedno sa njihovim bnet nalogom. Kako bi oni proverili dal moze ili ne. (ne znam koji su kriterijumi kod njih).

Aj ti mi reci ako ces da mi das key , pa da produzim nalog ako je to jedan od kriterijuma .

Link to comment
Share on other sites

Aj ti mi reci ako ces da mi das key , pa da produzim nalog ako je to jedan od kriterijuma .

Jok ne treba da bude aktivan :D Budi srecan ako dobijes ne moras ni da produzis ako ces da igras betu :) Beta se igra za dz bez aktivnog wow naloga.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Jok ne treba da bude aktivan :D Budi srecan ako dobijes ne moras ni da produzis ako ces da igras betu :) Beta se igra za dz bez aktivnog wow naloga.

Do jaja , aj pa nadam se da cu dobiti onda, mada bi sve jedno produzio cisto da izgrindam malo kesha za goblina :)

Link to comment
Share on other sites

nego Stevo ti veci gras betu , reci mi sta se desilo sa Thunder Bluffom i Cairnom? Nigde u cata promenama nisam nasao nista o njemu. I sto je Thrall napustio hordu?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

nego Stevo ti veci gras betu , reci mi sta se desilo sa Thunder Bluffom i Cairnom? Nigde u cata promenama nisam nasao nista o njemu. I sto je Thrall napustio hordu?

Koliko sam ja cito , pcela ima 3 oci ...

Sad ozbiljno , Thrall je otisao da pomogne u fajtu sa Deathwingom koliko sam razumeo , a Cairne bi trebalo da je ubijen od strane Garosha .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...