Jump to content

Recommended Posts

Citiram;

"Patch 1.24e

FIXES

- Fixed an exploit rendering buildings non-interactable ("tower hack").

- Fixed an exploit allowing a player to bypass a summon ability's

cooldown ("summon/cooldown hack").

- Fixed a client crash related to workers failing to build in an

unintended way ("new crash hack").

- Fixed an exploit allowing the Blood Mages's Phoenix to be resurrected

instantly ("phoenix hack").

- Fixed a bug allowing players to select an invalid matchmaking race

resulting in all the player's units and buildings becoming sheep

("sheep hack")."

Malopre, pre 5 minuta, zapao mi opet HAKER na lederu 1v1, u pitanju je novi hack, nisam snimio screen ali snimicu sledeci put, nadje vam gejm, louduje, krene partija, izadje ti na screenu ona poruka kao na AT kad dobijes share " You have control of "njegov nick" units" i zabode ti komp i toliko o tome, moras preko task menadzera da gasis war, jebeni noobtardovi.

edit:

Evo profila baje koji rastura sa hakom

http://classic.battle.net/war3/ladder/w3xp-player-profile.aspx?Gateway=Northrend&PlayerName=FlasHBack.

Edited by AZUA
Link to comment
Share on other sites

Tacno Zeroxe (Y) od 1500 maximalno 5 znaju ponesto :)

p.s. danas mi je jedan lik na lederu rekao da ima da se skine "antihack" kao onaj ne secam se na kojoj verziji vs drophacka.

OMG!

http://www.d3scene.com/forum/warcraft-3-hacks/37511-amap-v1-0-1-24e.html

vtq-hahaha.jpg

objasnili ljudi

EVO VAM LINK OD HACKA!

http://www.d3scene.com/forum/warcraft-3-hacks/38451-crashfix2.html

Edited by AZUA
Link to comment
Share on other sites

Skines crashfix2 sa onog sajta koji sam stavio gore. onda odes na google i nadjes remote.dll program. onda ukljucis warcraft, pokrenes remote.dll, u programu izaberes warcraft3 i crashfix2 i kliknes start. Vratis se igras u warcraft i igras normalno. Napomena svaki put kada gasis wc3 moras da ponovis postupak.

Link to comment
Share on other sites

Taj baja juce bio u clan channel i nesto su pricali sa LaurentWolf=Krtizza!!!!jbg nisam stigo da uslikam screen!!!nesto koliko sam uspeo da skapiram pricu posto sam se zurio bilo je kao citiram: ''ja nemogu da ''ukljucim'' nesto je bilo u pitanju sa ''dll. fileom''!!!!!jbg ako je i LaurentWolf postao jedan od hackera raspalog bneta onda je sve u kurcu!!!

Edited by neba016
Link to comment
Share on other sites

Billingen, kolko sam skapirao srbin objasnjava meni i mizi sat vremena pre ove partije kako da koristimo antihack. Posle toga ulazi u partiju sa mnom i pokusava da mene hackuje al sam ga vec bio ukljucio.

Nisam mogao da verujem stvarno sta lik radi, a malopre bleji sa mnom u kanalu i prica...

Evo link

http://rapidshare.com/files/376740205/Billingen_haker.w3g.html

Link to comment
Share on other sites

Taj baja juce bio u clan channel i nesto su pricali sa LaurentWolf=Krtizza!!!!jbg nisam stigo da uslikam screen!!!nesto koliko sam uspeo da skapiram pricu posto sam se zurio bilo je kao citiram: ''ja nemogu da ''ukljucim'' nesto je bilo u pitanju sa ''dll. fileom''!!!!!jbg ako je i LaurentWolf postao jedan od hackera raspalog bneta onda je sve u kurcu!!!

jes ti kreten?fixcrush2 ti je ddl fajl

Demon Hunterov ulti=crn covek sa krilima koji pljuje neke zelene lopte.

Link to comment
Share on other sites

krte nisi poznat :)))... lepo imas nick zaba i zba i svi te znaju! a ovako moras naglasavas ^_^

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Banzai, o cemu god da je pricao on je haker, hakovao me 2 puta pre nego sto sam skinuo antihack tako da... :) Mozda to nije pricao krt mozda je njegov rodjeni brat koji obozava da hakuje i abusuje decko :D

Ne, to sam bio ja i objasnjavao sam decku da prestane da koristi drophack i pocne da koristi antycrash, ako mislis da hackujem pogledaj full game list na laurentwolf imao sam par gejmova od 0 min i to su sve losevi od drop hackera.... Zabo jbga kad sam ja unknown :)))).

Demon Hunterov ulti=crn covek sa krilima koji pljuje neke zelene lopte.

Link to comment
Share on other sites

Banzai, o cemu god da je pricao on je haker, hakovao me 2 puta pre nego sto sam skinuo antihack tako da... :) Mozda to nije pricao krt mozda je njegov rodjeni brat koji obozava da hakuje i abusuje decko :D

obozavam da hakujem i abjuzujem na bnetu sam bog

sta drugo da radis kad nemozes normalno da igras?Sto igrati ceo gejm kad dodje lik i dropuje te?Kako da uzmes season ako si ''fair'' player

cast izuzetcima mizi i rudanu sto su na vreme uzeli lvl :D

by red

Demon Hunterov ulti=crn covek sa krilima koji pljuje neke zelene lopte.

Link to comment
Share on other sites

mozda nisu samo oni uzeli levele, mozda je jos neko :)

brate nista ja nemam protiv tebe, al sam vido da su mi napali krta pa je to bio izgovor da mu odbranim guzicu :D

ma oke ja samo ocu da potvrdim da krt nehakuje a ako je jos neko uzeo lvl neka je sto vise srba u sezoni tim bolje.U proladderu nece biti hakera tj ko bude hakovao dobice ban to je 100 % :D

i da uopste necu da se izvlacim da nisam haker boli me tuki takva je sutuacija na bnetu da svako moze da radi sta oce dok blizzard nezanima nista

BY RED

Edited by Banzai

Demon Hunterov ulti=crn covek sa krilima koji pljuje neke zelene lopte.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...