Jump to content

Posteri i printovi poznatih slikara


Recommended Posts

Da li neko zna gde imaju da se nađu besplatno za download fajlovi pogodni za štampu, slika poznatih slikara koji su davno mrtvi, pa im jelte, istekao copyright. Našao sam da masovno nude za prodaju odštampane, uramljene reprodukcije itd. što samo govori u prilog mojoj pretpostavci da tu više nema nikakvog copyright-a. To mora da ima negde na netu, u nekoj art bazi, ali očigledno van očiju google-a ili makar prvih stranica rezultata.

Konkretno tražim Gustava Klimta (Gustav Klimt) i Alfonsa Muhu (Alfons Mucha).

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

imamo identichan ukus sto se slikara (impresionizam i postimpresionizam). Sto se tiche tvog pitanja, nakon 77godina od smrti slikara istiche copyright. Znam lika iz grada koji se bavi stampom i prodajom upravo takvih reprodukcija. Stampa i na platnu i na nekon materijalu koji je slichan (silvan, silan...tako nesto). A slike koje koristi je nasao u nekoj Korelovoj CD biblioteci

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Heheheh... baš sam se nadao da ćeš ti da mi odgovoriš. Znači da jurim Corel CD sa tim... Baci mi neki link ili telefon tog lika na PM, molim te.

Naravno, ako neko zna išta o ovome što sam pitao, neka slobodno nastavi da postuje, potraga nije završena. [:D]

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...