Jump to content

microsoft intelli 3.0 SS


KadOnoJa

Recommended Posts

Imam Intelli 3.0 i obozavam ga. Jedine njegove mane:

1) Mnogo se znoje ruke na njemu (takva je plastika od koje je napravljen)

2) Skrol je los (kao i na svakom Microsoft misu)

3) Mnogo su glasni klikovi, pa se stice utisak da je materijal nekvalitetan (sto nikako nije slucaj)

Od svega toga, koliko sam ja uspeo da shvatim, samo je sredjena prva stavka u SS verziji + neka sitna poboljosanja vezana za preciznost (mada nije mi jasno sta se vise tu moze uraditi, Intelli je zmaj), sto po meni nije vredno tolike dodatne love.

Bas sam juce pricao sa jednim drugarom, treba sad uskoro da mu stigne SS Intelli iz Finske, pa cemo da vidimo kakav je, javicu utiske :)

Toy-like people make me boy-like

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam Intelli 3.0 i obozavam ga. Jedine njegove mane:

1) Mnogo se znoje ruke na njemu (takva je plastika od koje je napravljen)

2) Skrol je los (kao i na svakom Microsoft misu)

3) Mnogo su glasni klikovi, pa se stice utisak da je materijal nekvalitetan (sto nikako nije slucaj)

Sad si me uplasio razmisljam da nekupim mish :D
Link to comment
Share on other sites

vertex je u principu u pravu, jedino se ne bih slozio za ovu prvu stavku. To znojenje nije do plastike, nego do coveka koji koristi mis (govorim iz licnog iskustva).

U svakom slucaju mis vredi uzeti, klikovi jesu glasniji u odnosu na druge miseve ali to nije neki veliki minus po mom misljenju. A sto se skrola tice, ja sam jedan dan igrao na tom misu i odusevio sam se, meni se skrol nije bagovao iako se dosta ljudi koji koriste ovaj mis zali na taj skrol bag.

Porucio sam mis i ocekujem da mi stigne ovih dana. Tako da javicu utiske...

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Ma to sa skrolom se desi jako retko, ali desi se :)

Sto se znojenja tice, naravno da je to do coveka, ali npr. materijal od koje je napravljena povrsina deathadder-a je takva da smanjuje znojenje. Medjutim, to znojenje ne smeta preterano tokom igranja, mis lepo lezi u ruci. Do sad sam imao prilike da igram na: deathadder-u, copperhead-u, roccat kone, mx518, g3, steelseries kinzu i po meni, ni jedan nije Intelliju ni do kolena. Mada, to je sve stvar navike :)

@noiser - ako si iz Bg-a, mozemo da se dogovorimo pa dodji do rupe jedan dan (CW igram samo iz AI-a, jer mi je komp kuci sranje), ponecu Intelija pa probaj da odigras neki frag, da vidis dal ti se svidja.

Toy-like people make me boy-like

Link to comment
Share on other sites

Ma to sa skrolom se desi jako retko, ali desi se :)

Sto se znojenja tice, naravno da je to do coveka, ali npr. materijal od koje je napravljena povrsina deathadder-a je takva da smanjuje znojenje. Medjutim, to znojenje ne smeta preterano tokom igranja, mis lepo lezi u ruci. Do sad sam imao prilike da igram na: deathadder-u, copperhead-u, roccat kone, mx518, g3, steelseries kinzu i po meni, ni jedan nije Intelliju ni do kolena. Mada, to je sve stvar navike :)

@noiser - ako si iz Bg-a, mozemo da se dogovorimo pa dodji do rupe jedan dan (CW igram samo iz AI-a, jer mi je komp kuci sranje), ponecu Intelija pa probaj da odigras neki frag, da vidis dal ti se svidja.

treba tek da vidis mog DA posle igranja... :) treba razer da doda u specifikacijama vodootporan.

Link to comment
Share on other sites

pazarih ga i ja pre neki dan ...zaista sabija za 3 soma , odlicno lezi u ruci i vrlo je precizan. Samo ne znam koju podlogu da uzmem... vise preferiram platnene podloge jer moze od vas neku da preporuci ?

Edited by GhostFace

Hated by some...Loved by few...Respected by all...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...