Jump to content

Gigabyte GTX 275 SOC


support

Recommended Posts

Na prodaju Gigabyte GTX 275 SOC (posebna super overclock serija),kupljena 11.01.2010. Probana samo jednom u full pakovanju sa garancijom od 3 godine+fiskalni racun.

Kartica je dobijena kao poklon, a posto vec imam jednu ne treba mi. Placena je 25.500 din.

Kontakt pm. Moguc dogovor oko nize cene.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

5850 u oglasima ~190-200e, 280GTX ~200e, 260GTX ~120e, ako dobijes 150-60 klepaj se po usima i casti me pizza burekom.

Tu si u pravu, meni izmaklo prosle nedelje zbog zimovanja da kupim GTX275 za 120e od coveka iz NS-a, ovo malo mnogo, al opet pretpostavljam da je jeftinije nego u radnji.

Link to comment
Share on other sites

180 eur je poslednja cena. Ko hoce, hoce. Svaka roba ima svog kupca, pa i ova. Vec imam jednu takvu i ne trebaju mi dve (crossfire me ne interesuje).

Ajde NVfanboy-evi. Kakve ATI igracke, kakvi bakraci. Ako hocete Fapa teskasa, evo prilike. Fermi moze samo na slikama da se gleda [8D]

Link to comment
Share on other sites

covek je valjda mislio na SLI posto u crossfire ne postoji teorijska sansa :) Ja i daljem, dajem 150e to je sve sto mogu. Ta ista je pre 2 meseca u radnji nova bila 19k pa nisam uzeo pa necu ni sad polovnu da dam. Ni ne treba mi nesto grafika imam moj 9800GTX+ al ajde de...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...