Jump to content

Starcraft 2 konacno


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cek, ti pitas gde da trazis beta key...ja sam razumeo da ves imas nalog, al hoces da te prebace na EU...nvm:)

Pazi sta su mi napisali, na stranu sto su mi iskulirali pitanje kad ce novi invite wave.

Hello,

Thank you for your email. We can look into the possibility of exchanging the region of your StarCraft II Beta key; however, the Battle.net account using the email you contacted us from does not appear to be eligible for the beta. Please can you let us know which account you are currently playing with

As soon as we have received this information, we should be able to process your request further.

Best regards,

Blizzard Entertainment Europe

Bla,bla tako da kontam ako ih smoris opet da ec te prebaciti.

@sajro : znam brate, ali znas koliko je waveova bilo i koliko cekam :D i ni 1 nisam imao srece, ali vidim i da im dzabe saljem.

~~

Link to comment
Share on other sites

nisam ja nikada pomenuo taj email

edit: niti sam rekao da su me brzo prebacili

hmmm, gle stvarno, ti si mi dao ovaj mail beta.techsupport@eu.battle.net, sa ovog sto sam ja pomenuo sam dobio reply kad sam im pisao na prvi, eto gde je zabuna! al nebitno, bitno da su mi promenili region, odoh da skinem EU klijent pa da vas przim onda! :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

jebem ti raspali komp...znaci kad stavim na lowest sve glatko mi radi igra, osim sto mi u svakoj partiji nekoliko puta zabode komp na po 5 sek...znaci bukvalno zamrzne sve na neko vreme i onda se za pola sekunda desi ono sto je bilo za tih 5 sek...nije problem ovako, al ako se desi usred neko fajta onda gg...budjavi komp, a nema izgleda da cu skorije moci da uzmem nesto bolje

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

jebem ti raspali komp...znaci kad stavim na lowest sve glatko mi radi igra, osim sto mi u svakoj partiji nekoliko puta zabode komp na po 5 sek...znaci bukvalno zamrzne sve na neko vreme i onda se za pola sekunda desi ono sto je bilo za tih 5 sek...nije problem ovako, al ako se desi usred neko fajta onda gg...budjavi komp, a nema izgleda da cu skorije moci da uzmem nesto bolje

to se i meni desava, mislim da je zbog mrtve graficke :/

a provalio sam da se to desava kad prvi put napravis neku gradjevinu ili unit posle startovanja SC2-ke :)

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...