Jump to content

Informacija...


t0X1c

Recommended Posts

Braco posto sam izasao iz fazona igraonica i slicno imal koji gamer iz Novog Sada da zna kakvu finu igraonicu da ima WoW i da mi napise gde se nalazi? I jel rade jos uvek stare igraonice tipa Catacombe i slicno il su dusmani zatvorili? Ako ko slucajno iz NS zna neku na detelinari nek javi. Hvala na informaciji unapred.

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

Hvala brate, moderator brisi temu da ne bude gluposti na forumu vidim da je cist forum ko suza pa da ne kvarim situaciju:)

Zivi bili puno karali.

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

^This

Kao sto rece kreki Matrix je po meni ubedljivo najbolja igraonica u gradu, vrhunski kompovi, sve najpopularnije igrice, dobra cena pica, sve u fullu :)

btw adresa Futoska 1, pazas kod wolks banke.

Edited by DaNte ?

infidel

Link to comment
Share on other sites

Braco posto sam izasao iz fazona igraonica i slicno imal koji gamer iz Novog Sada da zna kakvu finu igraonicu da ima WoW i da mi napise gde se nalazi? I jel rade jos uvek stare igraonice tipa Catacombe i slicno il su dusmani zatvorili? Ako ko slucajno iz NS zna neku na detelinari nek javi. Hvala na informaciji unapred.

radi Catacomba i dalje, vlasnik je promenjem pre ~1.5god, spojena je sa world netom nekadasnjim (zatvoren je) sada ima 2 vipa (pusacki i ne pusacki, po 5 kompova u oba) 5 internet masina, 18 kompova u glavnoj sobi, i jos 9 u pusackoj.. 2xSony 3, 3x Sony 2, pice, grickalice i sve slicno... ako te jos nesto zanima... pitaj

ps. WoW ima naravno, igra 15ak (mozda i vise) ljudi odatle, uglavnom su na frostmane-u, ali ima par i na drugim serverima (sylvanas i sl.) ja licno odatle raidujem, i ubih LK-a \o/

Edited by koshuta
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...