Jump to content

Hakovan acc + perma suspended ---> treba mi neki info/pomoc


K0baya

Recommended Posts

Bilo bi do jaja kada bi neko ko ima iskustva (chitaj: kome se desilo slichno) oko ovih stvari, da mi baci neki info/help.

Naime, jutros me je hakovao neki nezKi (ko zna shta je - djubre je), poslednji put sam bio logovan jutros oko 6:40 (jurio peta - rare spawn), da bih oko 12 sati probao opet da se logujem ali ono, prijavljuje pogreshan pass.Proverim mail, 2 blizz maila, jedan za promenjen pass a drugi za permanent acc suspension...

Rekli su da sam banovan zbog -> Online trading activities.

Eh sad, da li uopshte sada postoji shansa da se skine "ban" sa mog acc-a, ono pozovem ih, popricham shta se desilo i tako te munje blabla?

Je l' ima nekoga kome se ovo desilo, pa je sredio skidanje bana i slichno...Je l' ima nade za mene uopshte? :P

4-5 years me niko ne uhakuje, pre par dana se vratio u wow posle 6 meseci pauze i odmah me zabode neko.Sranje.

Link to comment
Share on other sites

meni se isto desilo banovali su mi account kao permanent

i poslao im bio mail i zvao ih telefonom i posle par dana je sve bilo vraceno i slicno

jedini problem u celoj prici je sto im treba jebati kevu jer imaju hrabrosti da optuze tebe/bilo koga

da si trejdovo account ili sta god kada ti je stvarno ukraden

Link to comment
Share on other sites

Nikakav gold nisam prodavao, mozhda su mi srali zato shto sam prvo migrirao lika na drugi realm, ali nisam imao para za faction change.Pa sam preko neutral ah sa ortakom sredio slanje golda na ally alta (1400 golda je bilo u pitanju) kupivshi jedan chilled meat.Mada to je bilo pre vishe od 15 dana.A oni su napisali za online trading activities koja su se desila 10. januara.

Skenirao sam pasosh danas i poslao im, lepo im napisao shta se desilo.Odmah posle toga sam takodje i skenirao pc, nash'o 3 trojanca i izbrisao ih ujedno.2 od 3 bila preko image fajlova igara koje sam skidao. -.-

Zvacu ih sutra da vidim da li mogu da sredim, bitno je da postoji shansa. :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Venture+Co&n=Phananda

Evo shta mi ostalo od lika, djubre mi prodalo sve, verovatno mi je i ispraznio banku, s' obzirom na to da sam imao punu banku zanimljivih stvarchica, u inventaru vishe od 80 flaskova i 3000 golda i josh brdo cveca.Cenim da ce mi gold vratiti a za flaskove cu poduvati masnu karinu.

Nije mi dropovao profesije, a to je dobro.

Link to comment
Share on other sites

ako ti vrate , vratice ti apsolutno sve na apsolutno svakom liku, tako da ne moras da se brines za iteme pare etc, ja sam uvek slao web formu i uvek su mi vracali sve ,mada mi se cini da je pricanje skypom efikasnije.GL

edit : e da bice ti suspendovan acc neko vreme dok ti ne vrate i ne istraze sve

Edited by Cela_ lol :(

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Искрено, није ми јасна та њихова фора... Као, "процесуирају" да је са налога продавано злато а не примете: а) коме је злато продато, б) да је налог углавном уништен, изроварен и оробљен и в) да је успут промењена и шифра... Реално...

Link to comment
Share on other sites

pa prosto je oni hoce da sjebu gold sellere (sa kojima nisu u talu imo) i odna perma ban, ko se bavi time piglu mu je da zove i cima se oko accounta, a kome je stalo taj realno nije goldseller, ili barem nije u toj meri da zivi od toga, chitaj prodaje nihao bilione golda... ono shto meni nije jasno kako recimo dodjesh do zakljuchka da je chovek koji ima na 2 lika insane titulu reshio da sa tim accountom prodaje gold... epic brain! ili chovek sa 2k+ arena ratinzima.... mislim jebote blizz shta je sa mozgom!

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

xD

Posle 2 sata cimanja preko skajpa dobih sledeci mail i usmeno mutavo izvinjenje

Blizzard Account Administration EU (EN) - Account warning removed

Greetings,

We are writing to inform you that, after a careful investigation of your account warning, we have agreed to remove the warning and suspension of your account from the World of Warcraft servers.

This change has already been put into effect, and your account should again be available for play.

We have also granted you 2 free days of gametime, as while we investigated you were unable to access your account.

Znaci dao sam ortaku 15k da mi napravi motor jebeni, i sat vremena posle ban. Sto znaci da me neko reportovo da prodajem golde pa sam bio pod prismotrom. Do jaja, sad cu da se pazim :)

A inace razmisljam da teram dalje i kako mogu da krenem da se zalim i da ih tuzim ili nesto slicno. Ocu 3-6 meseci dzabe, realno oni su pogresili, ban bez razloga, THEY NEED TO SUFFER CONCIQUENCES!1 ili kako se speluje vec

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...