Jump to content

3D Cafe Open Season 2 powered by WolfyCom


DuHast

Recommended Posts

najvise volim ovu marvu sto kad god ima neki turnir pricaju o cuganju, ribama, gudri i potapanju splavova... a kad dodje turnir tnn CAST IZUZECIMA :D

e oce biti hostesa?? dobre ribe,a ?

brateeeeeeeeeeeee idemo da pijemoooooooooo brateeeeeeee da ponesem rakijuuuuuuuuuuuuu AAAAAA?????

brate kad dodjem u bg 26 ima brate da pokidam peticu u klubu ejjjjjjjjj

ma da brate idemo do brauna da se zagrejemo pa cemo na amsterdam....

aLORODJACIIIIIIIIIIIIIIIIIIII VERITAS UZIMA TUR POZ :D

Dobio sam na kladzi idemo da sabijemo 5cu pajda :DDD

Marko "H@Li G@Li" Bizic n3rv0zni sabijator :)

GOGOGOGOGOGOOGOGOOOGOGOGOGOGOGO OGOOGOGOGOG D_E_E_P_I_N_S_I_D_E !!!!

I ti bi bio nervozan da to vece ides u prvoj brzini sat vremena na autoputu , pritom se zaglavio autom i vadio lopatu i cistio 20 metara puta da bi izasao :D

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 429
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

najvise volim ovu marvu sto kad god ima neki turnir pricaju o cuganju, ribama, gudri i potapanju splavova... a kad dodje turnir tnn CAST IZUZECIMA :D

e oce biti hostesa?? dobre ribe,a ?

brateeeeeeeeeeeee idemo da pijemoooooooooo brateeeeeeee da ponesem rakijuuuuuuuuuuuuu AAAAAA?????

ne smaraj , ne znas o cemu mi prichamo....

gledaj svoja posla

Onu tvoju izuvaču :D? Kako oćeš, ja nemam grlo za to :D

To je ta ;D =D

Edited by Jank1c

Can you hear my Fart? No you dont cuz it`s Pigeon !

Link to comment
Share on other sites

Ukoliko do 22.12.2009. ne bude uplatilo 26 ekipa, koliko je minimum da se pokrije nagradni fond, turnir nece biti odrzan, a ekipama koje su uplatile novac, isti ce biti vracen o mom trosku. Zamolio bih vas da skontate da je 22gi za 5 dana, od cega petak/ponedeljak nije vikend. Hvala na paznji.

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Mozda neko misli da je ovo bezobrazno ...

Posted 03 December 2009 - 20:30

Proslo je 15 dana od kada sam postavio temu, a neki od vas su naslucivali jos od ranije da ce turnira biti.... Ae da kazemo 14 dana posto vecina nije videla to vece post... 14 dana da covek nabavi 1000 dinara, i da ekipa uplati... Mozda ovim ne postujem nekoga, ali sumnjam da iko od vas nije mogao da pribavi tu kolicinu novca, a da zeli da ucestvuje na turniru... Sada se definitivno i slazem sa zEkyjem, ako ne uplati dovoljan broj ekipa novac do napomenutog datuma, turnir nece biti odrzan, a novac ce biti vracen ekipama koje su uplatile o mom licnom trosku...

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...