Jump to content

PLACAM 50E za POMOC!


BGDPRO

Recommended Posts

Evo o cemu se radi , Kupio sam acc pre godinu i po od nekog lika ali ne od originalnog vlasnika i samim tim nisam dobio licnu kartu ( ja sam ispao kreten).

i evo pre 5 dana je lik vratio svoj acc , ali ne ovaj sto sam ja kupio od njega , NEGO PRVI VLASNIK AKAUNTA.

Whisperovo sam svoj char ingame i kaze neka '' ANA '' igra i ne zna o cemu se radi , poklonio joj je ortak navodno Akaunt ( moj akaunt , LOL WTF? ).

Ta ''ANA '' koja igra na mom akauntu mi je rekla da ''je njen ortak dobio email gde pise da ce acc da banuju..'' pa je on vratio i poklonio joj...

ja znam da laze evo kako

BR1 : kako moze da dobije on poruku od blizzarda kad je akaunt na mene registrovan....

KO MI POKAZE TOG LIKA UZIVO ILI DA MI ADRESU GDE ZIVI DOBIJA 50E OD MENE NA RUKE ODMAH

Info Koji sam saznao o njemu je sledeci:

obrisano

Igraonica iz koje je igrao pre : RELAX ( VUkov Spomenik ) ( ne znam za sad , jer ako mi daju tamo jos samo jednom pogresan info o njemu , evo obecavam javno da cu vam baciti bombu u igraonicu )

50 E je nagranda....ae drukare da vas vidim sad .....obecavam da necu reci ko je druko

Hvala na saradnji

PS: Nece biti nasilja , samo 300 samara dok se ne upiski ugace

EDIT : KONtant na PM za dalji dogovor ako znate nesto o ovom tipu , takodje moze dogovor za vise od 50e ...nedo mu bog da mi migrira char ili tako nesto , rebra cu da mu slomim

Edited by Ivan_

Kupujem Paladina samo da nije Tauren ili Troll, Moze gnome ili Undead.PM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...