Jump to content

Football manager 2010


manager

Recommended Posts

opet, primam najvise golova tako sto protivnicki napadac prodje izmedju mojih centralnih bekova dok ovi bleje na svojim pozicijama

ovo mi lici na klasicni premali closing down - povecaj im closing down.

closing down je kao jedan krug oko igraca.. radi tako sto ako protivnicki igrac sa loptom udje u taj krug, on ce da ga napadne. sto je closing down veci, veci je i precnik kruga. nemoj ipak ni preveliki closing down da im stavljas, jer ce onda lako ispadati, a treba da budu poslednja linija odbrane

mene zanima koji je passing optimalan za "barselonin" 4-5-1 - i treba li DM-u dati vise slobode od anchor-mana? btw krila su mi manje ofanzivna nego ovde

blackboard-4-5-1-copy1.jpg

btw, vidim da je 4-2-4 i dalje imba taktika od koje nema odbrane, ili je ja bar ne znam, sem da udarite najgori bunker i molite boga da ne primite gol

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koja ispala - poceo sam igru sa "large" bazom (misleci da je to ekvivalent "huge" sto je nekad bilo, odnosno da ima gomila igraca) da bih saznao da je ta baza zapravo jako mala i da mogu da otpisem skauting. asd moram da krenem iz pocetka, jebem ti retardiranu igricu :(

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

koja ispala - poceo sam igru sa "large" bazom (misleci da je to ekvivalent "huge" sto je nekad bilo, odnosno da ima gomila igraca) da bih saznao da je ta baza zapravo jako mala i da mogu da otpisem skauting. asd moram da krenem iz pocetka, jebem ti retardiranu igricu :(

Mislim da postoji "fajl" da ti doda huge database, koji je bas bas obiman, ako ti treba mogu potraziti :)

baj d vej

Odigrah dok sam bio na "odmoru" par sezona fm-a, tj najvise do sad(nisam bas igrac koji moze da igra doosta sezona) stigoh do 2012/13, prvo sam sa CSKA 2 sezone za redom osvajao, imao bas kul tim ali me smorilo i dao sam otkaz, presao u Man. Utd i pazario Sneijdera Gurkufa i jos par igraca(Sakho,Paloschi,Cardozo, a bio je tu i Gago) ali posto su igrali kao govna u ligi(5o mesto do pred kraj sezone) dali su mi otkaz. x ) Iako sam bio u polufinalu Lige Sampiona. No preuzeh odma Liverpul i eto sad sam tu, sjajna ekipa, gazim za sad sve, videcemo kako ce dalje ici, kad se nakanim da upalim fm. :D

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

hm nestao mi post.

hajde potrazi taj fajl leba ti?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...