Jump to content

Topola LAN Tournament 2009


abaRth

Recommended Posts

  • Replies 485
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mislish vishe smo se drali "salji kuci" i zbog toga smo proshli? HAHAHAH <3<3

GG svima

Pa tako nekako :)

A za org-u kad vec raspravljamo ... hmm.. Pa evo primer : Lik organizuje turnir a pritom ne zna shta je rcon_password :@ Mashine za malo da explodiraju koliko su se pregrejale , zato su pucali kompovi. Ne moze se dokazati nikome da trebaju malo da se ohlade.A i D grupa su brze zavrshile jer su tamo kompovi bolje radili ... Mi smo seli na mashine i odma je nashem igrachu zabo komp , izbacivao ga iz cs-a , a da ne spominjem shto sam morao da lezim da bi zakachio opremu ... Ali jbg nadam se da ce sledeci put biti bolje... GG svima , vidimo se i chujemo ;)

PHOBIAteam!

8:57pmAlexandar

imash

6

?

za fudbal? :D:D

8:57pmStefan

hahahahhahaaha

LOL

:):)

ne

:D:D

8:57pmAlexandar

ozb

:D:D

eo mi smo lan

Link to comment
Share on other sites

nije to sto ti moras objasniti orgi da se moraju masine ohladiti, nego objasniti 50 pojedinim osoboma da izadji iz prostorije u kojoj se igra da nebi doslo do pregrevanja racunara... 10 puta ih izbace iz igraone i oni se opet vrate nazad. dok nema nikog sve lepo radi kako udje njih 20 odma zabode 1 komp.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ovo je bio turnir lokalnog karaktera i ljudi koji su ga pravili nisu profesionalci u tome !!! pravili su ga iz zezanja bilo je propusta nije da nije ali to je sve prihvatljivo ,lesko brate zamisli da su bolje ekipe dosle na "mali" turnir i sta bi sve oni trazili i zahtevali i sta bi im sve smetalo.U igraonici ID je sve proslo kako treba sve je radilo maximalno ako je nekome tamo zabo komp ja mu popusim kurac !!! bile su 2 odvojene prostorije sve super za igru nema sta da se prigovori !!! GG URBAN !!! i opet da se napravi ovakav turnir u istom gradu iz Kragujevca ce opet doci 4-5-6-7 ekipa ,a to sto je objavio ovo na RUR je greska nije mu trebalo to zaista jer je turnir bio "lokalnog karaktera" !!! pozdraw !!! BOKI NEMOJ DA SE NERVIRAS !!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ovo je bio turnir lokalnog karaktera i ljudi koji su ga pravili nisu profesionalci u tome !!! pravili su ga iz zezanja bilo je propusta nije da nije ali to je sve prihvatljivo ,lesko brate zamisli da su bolje ekipe dosle na "mali" turnir i sta bi sve oni trazili i zahtevali i sta bi im sve smetalo.U igraonici ID je sve proslo kako treba sve je radilo maximalno ako je nekome tamo zabo komp ja mu popusim kurac !!! bile su 2 odvojene prostorije sve super za igru nema sta da se prigovori !!! GG URBAN !!! i opet da se napravi ovakav turnir u istom gradu iz Kragujevca ce opet doci 4-5-6-7 ekipa ,a to sto je objavio ovo na RUR je greska nije mu trebalo to zaista jer je turnir bio "lokalnog karaktera" !!! pozdraw !!! BOKI NEMOJ DA SE NERVIRAS !!!

ako si im objasnio brate :D ma brate sledeci put ako neko pravi ima samo da bude manje ekipa i samo u igraoni ID gde je sve radilo u FULLU i niko se nije zalio... GG svima....demoi sutra 99 posto......

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ovo je bio turnir lokalnog karaktera i ljudi koji su ga pravili nisu profesionalci u tome !!! pravili su ga iz zezanja bilo je propusta nije da nije ali to je sve prihvatljivo ,lesko brate zamisli da su bolje ekipe dosle na "mali" turnir i sta bi sve oni trazili i zahtevali i sta bi im sve smetalo.U igraonici ID je sve proslo kako treba sve je radilo maximalno ako je nekome tamo zabo komp ja mu popusim kurac !!! bile su 2 odvojene prostorije sve super za igru nema sta da se prigovori !!! GG URBAN !!! i opet da se napravi ovakav turnir u istom gradu iz Kragujevca ce opet doci 4-5-6-7 ekipa ,a to sto je objavio ovo na RUR je greska nije mu trebalo to zaista jer je turnir bio "lokalnog karaktera" !!! pozdraw !!! BOKI NEMOJ DA SE NERVIRAS !!!

Sve to stoji kobrice brate , ali npr. ti si h8ovao onaj turnir u KG-u , gde je bila mnogo bolja organizacija nego u Topoli ... Mozda je vama bilo sve u full-u jer ste bili u ID-u. Ali sve ekipe koje su igrali u game zone su se zhalile ... Jedino se mozhda ne zali BMK jer su oni samo grupe tamo odigrali i nishta vishe... Ja pipnem onu mashinu , izadje mi plik na ruci koliko je vrela... Govore svi ohladite mashine , nek se iskuliraju malo ma ne vredi niko nece da poslusha... Jbg

PHOBIAteam!

8:57pmAlexandar

imash

6

?

za fudbal? :D:D

8:57pmStefan

hahahahhahaaha

LOL

:):)

ne

:D:D

8:57pmAlexandar

ozb

:D:D

eo mi smo lan

Link to comment
Share on other sites

e ovako mi stalno imamo najvise razloga da se zlimo pa uvek precutimo ali bio sam na prvom turniru u topoli kad nas je KGG pobedio u finalu igrali smo finale u 4 ujutru pa se nismo zalili a ovde svi kukate nesto nama je bio vf i kgk u grupi opet kuliramo dok vecina ekipa igrala sa low skill ekipama po grupi jos se zale na racunare momci su se trudili svaka cast za topolu i uvek cu da dodjem na tur kad prave a sto se tice turnira u kragujevcu to dok kobrica ne org go kurac mi smo prvi mec igrali u 9 uvece smesno kasnilo se po 10 sati tako da jebes ping koji je bio 20 i jebes sve neke sitne propuste svaka cas momcima iz topole trudili su se koliko su mogli gg urban vidimo se u BG i jos nesto zameram ekipi kgk zbog stvari koje su pricali u toku meca i prozivanja za 10 godina cs to nisam jos doziveo da nas neko proziva jer mi nikad nikog ne prozivamo nema ni jebi ni dosta im je jedna i tako to ruzno je ipak je ovo samo igra

Edited by freakS el diablo
Link to comment
Share on other sites

Ovo se odnosilo na nas predpostavljam... Ali nema veze , na tvoje provokacije necu da se palim jer nisi u pravu ... Da ste jacha ekipa bili bi nosioci... Kazes organizacija je full , da je full nebi takve grupe bile... Dzabe nama shto smo bili u prelakoj grupi kada smo imali najteze ukrstanje... Ja cu se zhaliti uvek na mashine kada igrachu koji sedi pored mene pukne komp. Tebi je full sve radilo jer si igrao prvu grupu.

PHOBIAteam!

8:57pmAlexandar

imash

6

?

za fudbal? :D:D

8:57pmStefan

hahahahhahaaha

LOL

:):)

ne

:D:D

8:57pmAlexandar

ozb

:D:D

eo mi smo lan

Link to comment
Share on other sites

Ovo se odnosilo na nas predpostavljam... Ali nema veze , na tvoje provokacije necu da se palim jer nisi u pravu ... Da ste jacha ekipa bili bi nosioci... Kazes organizacija je full , da je full nebi takve grupe bile... Dzabe nama shto smo bili u prelakoj grupi kada smo imali najteze ukrstanje... Ja cu se zhaliti uvek na mashine kada igrachu koji sedi pored mene pukne komp. Tebi je full sve radilo jer si igrao prvu grupu.

samo da te priupitam sledece, jesi se zalio kad na organizaciju turnira u pancevu, a uvek se desava da nekom pucaju kompjuteri ??

0708567001268364039.gif
Link to comment
Share on other sites

el diablo, nemoj zameriti dechici :P jos su zeleni, i tek su sada probili led, mora malo da se lozhe i oni jbga, cenim da ce se promeniti, jer su inace skoro svi okej klinci, sem djoleta NOMERCY aka L4NB3457 :p zamisli da govno malo nikad nije htelo da ode da kupi has, a mladji 5 godina ? tztztztz 'de to ima ??!

moras ih skapirati :P

SJ

Link to comment
Share on other sites

Teshke ja se ne secam da je nekada puko komp u Core-u ... To se nije deshavalo , uvek je orga bila full , kasni svaki turnir to stoji... Tako da ne znam o chemu prichash :)

btw. Kako se neko moze potruditi da bude u full-u , kada aleksa djoxic i ovi nameshtaju kompove ujutru da bi radilo sve lepo... ??? :S

Edited by PHOBIA deNic

PHOBIAteam!

8:57pmAlexandar

imash

6

?

za fudbal? :D:D

8:57pmStefan

hahahahhahaaha

LOL

:):)

ne

:D:D

8:57pmAlexandar

ozb

:D:D

eo mi smo lan

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...